Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie bawi, że te maślane oczka młodych lasek na samą myśl o Koreańczykach których uważają za najprzystojniejszych mężczyzn xD Bawi mnie to o tyle, że zanim to było modne kiedyś sam się interesowałem kulturą Korei Południowej, obejrzałem sporo koreańskich filmów z lat 80-00 i to co się rzucało w oczy to właśnie brzydota ich samców xD Tamtejsza populacja miała wyraźne problemy skórne, żółtą skórę, wąskie oczy, szerokie nosy i skłonność do wad ortognatycznych.

Co się zmieniło? Wszystko oczywiście jest związane z soft powerem Korei w postaci koreańskich filmów, serialów, kpopu czy koreańskiej kuchni które są bardzo znane i modne na świecie. Do tego Korea stała się globalnym centrum chirurgii plastycznej i procentowo najwyższym udziałem osób które przeszły surgery looksmaxing. A jako ciekawostkę dodam, że Koreańczycy są w czołówce statystyk jeśli chodzi o najmniejszego #!$%@? xD #dickpill No ale programowanie lasek przez kulturę robi swoje...

... szkoda, że zamiast milionów na szczujnie #tvp Polska nie próbuje zbudować swojego kulturowego soft power. Może wtedy, nawet na widok polskiego mirka z kartoflanym ryjem dziewczyny na całym świecie dostawałyby spazm kiślu w gaciach widząc w nim słowiańskiego wiedźmina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korea #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
Pobierz AntyBohater - Nic mnie tak nie bawi, że te maślane oczka młodych lasek na samą myśl o...
źródło: comment_1638720868HNfkNxmnrH3zwgE9AlWhH4.jpg
  • 6
@AntyBohater: Pewnie gdyby w PL operacje były równie popularne to i dostępność/cena by uległy poprawie, ale jak wśród kobiet nie nastręcza to najmniejszych problemów, wręcz się tym chwalą, tak w śród mężczyzn postrzegane jest to jako jakaś ujma
@AntyBohater mysle, ze wielu facetow rowniez fantazuje o koreankach, korea prowadzi troche swoja ekspansje kulturowa przez k-pop, k-dramy, ktora na europie ogolnie robi spore wrazenie, korea jest raczej konserwatywna stad tez stoi w przecinwienstwie do europy i nadaje atrakcyjnosci przez innosc