Wpis z mikrobloga

@Enavax ja w poniedziałek składałam wypowiedzenie i u mojego Janusza to wyglądało następująco:
- zaskoczenie (nie mówił nic przez minutę, tylko patrzył w okno),
- wściekłość i zbulwersowanie (nawet w jednym momencie podniósł na mnie głos, ale po chwili się uspokoił),
- panika (kto mnie zastąpi, gdzie on znajdzie teraz pracownika),
- próba przekonania do zmiany zdania, bo gdzie będzie mi lepiej,
- akceptacja
( ͡º ͜ʖ͡º)
ja w poniedziałek składałam wypowiedzenie i u mojego Janusza to wyglądało następująco:

- zaskoczenie (nie mówił nic przez minutę, tylko patrzył w okno),

- wściekłość i zbulwersowanie (nawet w jednym momencie podniósł na mnie głos, ale po chwili się uspokoił),

- panika (kto mnie zastąpi, gdzie on znajdzie teraz pracownika),

- próba przekonania do zmiany zdania, bo gdzie będzie mi lepiej,

- akceptacja


@odidouo1: beka bo nawet w etapach żałoby Kubler-Ross
@odidouo1 ja 24.09 dałem wypo za porozumieniem stron do 30.09 wraz z uzasadnieniem w którym napisałem, że ogólnie to ta firma jest gunwo warta, przyszłość żadna, kasa #!$%@? i bez szans na podwyżkę. Zawarłem też, że w sumie to już mam inną pracę lepszą pod każdym względem ale muszę zacząć pracować od początku października.
Jaka była reakcja przełożonego ? Przeczytał, przytaknął, podpisał i zapytał z ciekawości "no to gdzie Ci tak dobrze
@Gluptaki nie, nie było żadnej negocjacji. W tej próbie przekonania używał argumentów takich jak: gdzie będzie mi lepiej; żadna praca nie jest stabilna; to jest nasza wspólnota firma i razem powinniśmy ją budować; on tak bardzo się poświęca tej firmie i czemu go zostawiam w takim momencie; inni pracownicy będą mieć przeze mnie mnóstwo roboty.
To jest serio Janusz nad Januszami i nikt u niego nie wytrzymuje dłużej niż 2 lata oprócz
@Enavax: Bierz te soboty synek jak ci dają. Więcej se zarobisz. Kto to widział wypowiedzenie składać? Masz umowę, za 5 lat może kredyt dostaniesz. A szef nie będzie zły? Gdzie później robotę dostaniesz? Co jak w tej drugiej pracy będzie gorzej?