Wpis z mikrobloga

@smalczyk1: Wynik jest w kilka godzin, więc jak np. przylecisz wieczorem to tylko spanko i nad ranem już zwiedzanie :) Natomiast z tego co wiem, to wyjazd na stronę turecką może się wiązać z kwarantanną, także ja bym nie ryzykował uwalenia wakacji...
- cały półwysep - Cape Greco - super klify i formacje skalne, zobacz np. Sea Caves
- Avakas Gorge Nature Trail - robiący wrażenie wąwóz, a na końcu słynny głaz który wisi nad głowami zaklinowany w szczelinie, ja byłem w styczniu, chyba tutaj pora deszczowa więc byłem zdziwiony kiedy spotkałem tam wodę a na zdjęciach nie było jej pokazanej. Niektórzy siągali buty i szli na boso, my przeskakiwaliśmy z brzegu na brzeg
tak, rezerwowałem przez tą strone.
https://wiemgdziejade.pl/

To działało na terenie Pafos, nie wiem jak w innym rejonie, trzeba przeczytać :D

jest to polski pośrednik, on załatwia autko. super kontakt, w razie czego dzownisz do nich i po polsku wszystko się załatwi (ja nie musiałem bo wszystko było jak powinno).
Auto podstawili pod hotel o umówionej godzinie :D oddawałem na lotnisku o godzinie której chciałem bez dodatkowych opłat. Autko coś wielkości Aveo, starsze,