Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W #android kiedy chce jak biały człowiek wysłać komuś whatsappem pare zdjęć to co robię? Przytrzymuje palec na jednym zdjęciu a potem zaznaczam kolejne. A na #iphone? Na iPhone jak w lesie…nie w iPhone jak w chlewie obsranym gownem. Robi się tak : wybierasz zdjęcie a dopiero potem klikasz #!$%@? zaznaczony na ekranie, który umożliwi ci dodanie kolejnych zdjęć. Takich smaczków między Androidem a IOS jest pełno dlatego otwieram tag #czegoniepowiecifanbojapple
stonogoziobro - Ja #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

W #android kiedy chce jak biały człowiek wysł...

źródło: comment_1638690328LKIAIH83NHuS7azCWOAKLR.jpg

Pobierz
  • 43
@asunez: jakiś powód musi być, zapewne wymuszony przez Apple :) wiec to nie jest tak jak podałeś w swoje analogii. Przejrzałem już kilka aplikacji do zarządzania zdjęciami i żadna nie ma takiego intuicyjnego ficzera.
@Jaroslaw_Keller: lepsza płynność, którą potrafi ekran pokazać.
iPhone 13 ma ekran 60Hz, co z tego że ma super procesor, skoro nie jest w stanie przekazać na ekran tej płynności?
Średniak z Androidem ma ekran 120Hz i wystarczający procesor, aby pokazać w niektórych grach/aplikacjach więcej niż 60 a nawet 100 fps.
No i są znacznie tańsze, mając więcej funkcji, lepszą kompatybilność.
@Eskim0s:

pokazać w niektórych grach/aplikacjach więcej niż 60 a nawet 100 fps.


No no, w gierki sobie możesz pograć w 100fps, nie kompromituj się z tym gównem. 13 Pro ma 120 Hz.

lepszą kompatybilność.

Te telefony nie są kompatybline nawet ze swoim systemem XD

@Eskim0s:
@Resonati: Mam iOS 15.1 i normalnie klikam w alarm i go edytuje. Kliknięcie przycisku edycji daje możliwość tylko do usuwania alarmów. Choć nie powiem, dopiero teraz to odkryłem xD

Ja wolę wydać 2-3k zł na smartfon, wiedząc że jest lepszy od każdego iPhone'a.


@Eskim0s: Oh, zbawce znalazłem. Powiedz mi, jaki smartfon będzie lepszą alternatywą dla mojego iPhone 8?