Wpis z mikrobloga

Kaska... najpierw sie cieszy, ze koles jest ulegly i moze mu rozkazywac a pozniej ma pretensje, ze jest pantoflem. A ten jej koles to jaja zamienil chyba z jej psem bo jak jej odwalalo po rozmowie z psychologiem i go karcila swoimi fochami to jeszcze ja zabral na zakupy... Porazka. Taki facet jest idealnym przykladem ofiary ksiezniczki, ktora mysli ze jej wszystko wolno.

Julka sie nie nadaje do tego Tomasza bo ma typowa osobowosc tepej Karyny.

Anetka i Pawel super para. Az sie milo patrzy. Co by on nie zrobil to ona jest ze wszystkiego zadowolona.

Jeszcze dodam... widze duzo osob obrusza sie faktem, ze australijska wersja programu nieco sie rozni od polskiej. Nie widzialam australijskiej ale czesto ogladam amerykanska i widzialam juz wiele sezonow. Fakt jest taki, ze i kobiety sa ladniejsze i faceci przystojniejsi i przede wszystkim nikt nie mieszka z mamusia. Wszyscy maja swoje mieszkania, sa ogranieci i zazwyczaj maja dobre zawody. A z tego co widze w polskiej edycji to duza czesc osob ma gowniana robote, mieszkaja z mamusia i sa nieogarnieci. I to wtedy nie dziwi, ze kobiety sa nie zainteresowane bo nie dosc ze koles brzydki to jeszcze mieszka z mama. To samo sie tyczy kobiet. Sa malo dojrzale i maja pretensje o wszystko. Polecam ogladnac sobie werjse amerykanska.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 7
  • Odpowiedz
@AnnaJ: Może właśnie chodzi żeby typowy widz łatwo się wczuł. A nie chciałbym chyba widzieć tu laski rodem z hotel paradise ze sztucznymi cycami, doczepami itp. Tak samo jak kiedyś leciał Rolnik Szuka Żony to były zwykle chłopaki, a dziś córki, synowie milionerów - moim zdaniem wyszło to na minus
  • Odpowiedz
@caramilla: Nie wiem jakos mnie odpycha jej ciagla niedbalosc i wiecznie spiete wlosy. Jakby miala w dupie zeby sie jakos ladniej ubrac. A pozniej ma zal ze sie komus nie podoba.
  • Odpowiedz