Wpis z mikrobloga

Ehh teoche irytujace jak sie czlowiek zastanowi.


@CzYczer: Dlatego nie lubie ogladac filmow :P

Jak myslisz i choc troche ogarniasz rzeczywistosc to to jest czasem zenada co potrafi sie pokazac na ekranie. I cala pryjemnosc idzie w leb jak zaczynasz zauwazac takie kwiatki.

Troche tak jak "zboczenie zawodowe". Ja jestem elektryk to zauazam partactwo na kazdej miejscowce gdzie przyjdzie mi nocowac. Szwagier jest szefem kuchni i jak jestesmy w restauracji to
@gorzki99:
Masz racje, ale to fajny terening dla mozgu wyłapywać takie rzeczy.

gorzej jak masz lekkie spektrum Aspergera i liznołeś wiele tematów. 20% (zasada Pareto) "wszystkiego" i wszędzie widzisz takie kwiatki.

Akurat budowlanka i gastronomia nawet duzo wiecej, bo pracowałem/pracuje w tej branży.

Btw. Budowlanki. Wynajmowałem apartament 5* to jak napisałem litanie najwiekszych niedociagniec na odchodne to aż się Pani najemca obraziła ;p
@CzYczer: na budowlance sie nie znam na tyle zeby widziec "kwiatki". Wiadomo ze totalne dziadostwo to rozpoznam ale niuansow nie.
Natomiast jak widzialem gniadko praktycznie nad zlewozmywakiem w kuchni na wynajmowanej kwaterze to mnie zamurowalo (a to jedno z mniejszych "niedociagniec" ktore mialem przyjemnosc zobaczyc-pod prysznicem tez bylo :P)

I dlatego nie lubie ogladac filmow. Bo dla producentow t za drogie dbanie o szczegoly - liczy sie ogol. A te szczegoly