Wpis z mikrobloga

@eskejper: masz rację. Nie każdy odniesie sukces ale jeśli komuś się uda, czy nawet jeśli pracuje na etacie na niskim stanowisku to należy mu się szacunek bo nie jest #!$%@? pasożytem na socjalu.
Coś robi ze swoim życiem, stara się, wstaje codziennie rano. Jak ktoś zarabia mało to trudno, szczerze mi przykro ale chwała mu za to, że się nie poddaje i w ten sposób może zmienić swoją sytuację.

Sam pracuję
  • Odpowiedz
Kapitalizm na zachodzie - reinwestuj nadwyżki, będzie czas na odcinanie kuponów, najpierw biznes, potem przyjemności, trzeba się zabezpieczyć na trudniejsze czasy, po 50 sprzedam biznes albo oddam dzieciom

Kapitalizm w Polsce - rok temu praiwe bankrut, w tym roku nowe auto,, #!$%@? do zgonu na zawał przed 50 xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Palladyn400 brałem pod uwagę RAV4 oraz Cupre formentor ale czas oczekiwania to około pół roku. Ds7 wpadł mi w oko i udało się upolować. Nie widzialem jeszcze jakich negatywnych opinii. Ja też póki co złego słowa nie mogę powiedzieć

@czesiu271:
Wiesz dlaczego nie ma negatywnych opinii? Bo tęga mało jeździ i jak ktoś ma i się pieprzu to się nie przyzna.

Tak samo miałem jak kupowałem Stelvio. Też super opinie testy
  • Odpowiedz