Wpis z mikrobloga

  • 26
@Palladyn400 brałem pod uwagę RAV4 oraz Cupre formentor ale czas oczekiwania to około pół roku. Ds7 wpadł mi w oko i udało się upolować. Nie widzialem jeszcze jakich negatywnych opinii. Ja też póki co złego słowa nie mogę powiedzieć
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@czesiu271: gratuluję sukcesu! Chociaż sam nigdy bym nie wydał kasy na samochód to rozumiem, że to spełnienie Twoich marzeń.
Oby Zjednoczona Prawica nie sięgała Ci głębiej do kieszeni i życzę dalszych sukcesów.
  • Odpowiedz
  • 14
@koku uwierz mi że też tak myślałem przez większość swojego życia. Podatki mocno dojeżdżają i staram się robić koszty. Stare auto które stoi z tyłu już powoli wyziewam ducha tak więc zakup nowego od dłuższego czasu chodziło po głowie. Dziękuję :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 522
@czesiu271: takich ludzi jak Ty trzeba chwalić na każdym kroku i pokazywać jako wzór dobrego obywatela. A dla naszego rządu jesteś je**nym cwaniakiem.
Rób koszt, żeby nie doili cię na każdym kroku bo elektorat tego bandyckiego rządu żyje głównie na Twój koszt. Jeszcze raz samyvh sukcesów.
  • Odpowiedz
@czesiu271: kurdę ile tektury trzeba ciąć aby grilla na zimę zasłonić... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą co to za marka. Citroen co się DS zaczął nazywać? czy jakiś chińczyk? praktycznie na ulicach nie ma aut z takim znaczkiem
  • Odpowiedz
  • 2
@Gilim masz może jakieś negatywne doświadczenia z tymi silnikami? Pierwszy raz mam taki. Wcześniej miałem "niezawodny" 2,4l 165 koni w audi i niestety jakoś zbyt dobrze tego nie wspominam :/
  • Odpowiedz