Wpis z mikrobloga

Mirki z #uk #kryptowaluty jak teraz wpłacić funty na #binance ? Chciałem trochę wpłacić ale jak wpisałem numer karty dałem next w celu wpisania adresu to nie ma do wyboru uk na liście. Mam też revolut i mogę wpłacić w innej walucie, ale nie wiem wtedy jak z tym adresem bo na revolucie mam też angielski. Jakieś sposoby?
  • 21
@DADIKUL: wpłać GBP na revoluta, zamien na USD, przelej (nie kartą) na binance SWIFT i będą jutro na binance. Jak chcesz na szybkiego to masz ramp.network. Wchodzisz, wybierasz BTC revolut €, podajesz adres segwit z binance i akceptujesz. Bedzie to bez typowego KYC natychmiastowo BTC na binance taniej niz zakupy karta na binance.

Inna opcja to P2P na binance i znalezienie kogos kto przyjmie cokolwiek na szybkości z revoluta do revoluta.
@DADIKUL: jak przewiniesz w dół listę to znajdziesz uk, pomimo tego ze jak chcesz wpisać United to nie znajduje uk. Wczoraj wplacilem kasę na revolut w funtach i prosto na binance z revolut w funtach. Kasa w 2 min. Wystarczy na binance dodać kartę revolut i kliknąć wpłać.