Wpis z mikrobloga

@peterjordanson25
@pisorgpl
@Rushing tak plujecie, a założę się że w knajpie mają #!$%@? i ta kartka tylko wisi dla sanepidu, żeby się odwalili.
Wczoraj po rynku chodził sanepid i leciały mandaty za nie stosowanie obostrzeń.
Do wczoraj było prawie 1400 mandatów wystawionych.
I co ma właściciel zrobić? Nie da kartki to wpadnie mandat i i tak wymuszą stosowanie się do obostrzeń, da kartkę to się rzucacie że faszyści i #!$%@?ć i opinie
tak plujecie, a założę się że w knajpie mają #!$%@? i ta kartka tylko wisi dla sanepidu, żeby się odwalili


@klokupk: #!$%@?, oni najzwyczajniej w świecie łamią prawo, jeśli stosują różne standardy w zależności od okazanego certyfikatu, więc nie próbuj ich usprawiedliwiać.
Prędzej jest to marketingowe zagranie pod zaszprycowaną publiczkę. Niestety nieprzemyślane i konsekwencje muszą być.
@pisorgpl wg mnie to chore też. I nie ma u nas kartki i nic nie robimy. Ale jak jutro wpadnie baba z sanepidu, nałoży karę na 5k zł i każe powiesić kartke, bo na nastepny dzień przyjdzie sprawdzić czy wisi to co mam zrobić? Bic się z sanepidem w sądzie gdzie kary i tak musisz z gory zapłacić? Czy powiesić durną kartkę na drzwiach i nic i tak nie robić?
@pisorgpl nie tyle kartkę co każe sprawdzać szczepienia. Kartka wg mnie to tylko na odczep się dla sanepidu.
Przecież oni się #!$%@? że koło płynu do dezynfekcji nie ma instrukcji jak dezynfekować rece xd
@pisorgpl są obostrzenia - 50% obłożenia lokalu, zaszczepieni nie są wliczani, więc teoretycznie mamy sprawdzać czy ktoś jest zaszczepiony i czy mamy go liczyć czy nie.