Wpis z mikrobloga

Prawdę mówiąc jestem zadowolony z zakończenia. Po tym co się działo przez te 3 sezony byłem nastawiony, że #!$%@?ą to tak, że się za głowę złapie bo coraz bardziej odlatywali, ale się postarali i nie jestem rozczarowany końcówką.
Co prawda liczyłem że tu będzie jakiś misterniejszy plan związany ze spekulacją a to co się wydarzyło to w sumie xD ale nie jest tak najgorszej.
#domzpapieru
  • 7
@Tasde zakończenie godne tej serii było ok ale bez jakiś fajerwerków i myślę że innej opcji niż częściowy happy end nie było tutaj mowy (częściowy ze względu na to że nie wszyscy bohaterowie dotrwali do końca). Druga część 5 sezonu dużooo lepsza niż pierwsze 5 odcinków wrześniowych gdzie się wynudziłem przez większość seansu.
@lubiep: No właśnie o to chodzi. W drugiej części sezonu zrezygnowali z tych wszystkich kek momentów, nie urządzali strzelanin gdzie trafiali we wszystko oprócz celu, zrobili to stonowanie i ciekawie. Pierwsza część sezonu to była żenada, tak jak i poprzednie 2 sezony a końcówkę zrobili prawie tak, jak ta seria powinna wyglądać. Mogło być lepiej, ale patrząc jak daleko zabrnęli to było dobrze.
@lubiep: Bo wypadał źle i chyba to zrozumieli. W pierwszym sezonie strzelanin za dużo nie było, bo taki był ich cel. Mieli robić za tych dobrych ale sprytnych a z napadu na bank zrobili tandetny film akcji, z rakietnicami, #!$%@? wszystkiego, latającymi granatami, miotaczami ognia które nagle potrafi obsłużyć cywil który takiego urzadzenia na oczy nie widział... To były najgorsze momenty a teraz wszystko wycięli i było znacznie lepiej.
@Tasde i jeszcze powstanie jeden sezon, bo jak widać Netflix chce do końca wykorzystać ten tytuł ile się tylko da, tworząc kolejna zapowiedzianą już osobną część o przeszłości Berlina
@lubiep: Spin-off ale to akurat nie tyle, że Netflix chce wydoić krowę, co po prostu spełniają zachciankę fanów bo im się pewnie wykalkulowało, że to się opłaci. Ale ogólnie to fani chcieli już od pierwszego sezonu (czyli drugiego według Netflixa). Po prostu oryginalnie zabili Berlina nie licząc, że zrobią więcej niż jeden sezon a dopiero po wybuchu popularności Netflixowej stwierdzili że nakręcą kolejne części a to fanbase krzyczało, że chcą więcej