Wpis z mikrobloga

Kryptomomentum, dzień 2:

Kryptowaluta sprzedana: GXS
Wzrost wartości od wczoraj: 51%
Kryptowaluta kupiona dzisiaj i jej wzrost w 24h: Cortex (CTXC), 231%

Obecna wartość: 30,27$
Wzrost wartości od początku eksperymentu: 51%

O co tutaj chodzi?
Zainspirowany ETF Momentum na akcje chcę sprawdzić, czy po prostu podążając za tłumem i wymieniając codziennie na to co najbardziej ostatnio rośnie, da się coś zarobić.

Poniżej zasady zabawy i odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
1. Zacząłem od 20 dolarów i codziennie wymieniam posiadaną kryptowalutę na taką, która na Binance ma najwiekszy procentowy przyrost w ciągu ostatnich 24h.
2. Jeśli w danym dniu na szczycie nadal jest ta sama kryptowaluta to ją zostawiam.
3. Jeśli żadna nie będzie rosnąć to sprzedaję do USDT.
4. Kryptowalutę wymieniam do USDT, następnie uzyskane USDT wymieniam do nowej kryptowaluty. Będą zostawać resztki USDT, będą do wykorzystania w kolejnych dniach.
5. Prowizja od transakcji na Binance to 0,1%.
6. Nie, nie będzie wołania.

Tag do obserwowania #kryptomomentum

#kryptowaluty #altcoin
  • 12
@BjornIronside: pomysł mi się spodobał, dlatego od pierwszego dnia oddelegowałem na binance pewna kwotę na także do testów. Co ciekawe mimo, że inwestujemy praktycznie w te same coiny codziennie, to wynik może być zupełnie inny w zależności od godziny sell/buy Po 3 dniach przygody z kolejno: REQ, GXS, CTXC jak na razie 56,5% na plus. Codziennie czekam jednak w momencie sprzedaży na ewentualną górkę a przy zakupie na ewentualny dołek.
@ericflat: ja zresetowałem licznik dni ale widzę że wynik podobny, więc nie szkoda tego jednego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja generalnie kupuje gdzieś miedzy 17 a 22 w zależności od tego kiedy mam akurat wolną chwilę. Dzisiaj specjalnie opóźniałem troche zakup, żeby coś wyprzedziło CTXC, bo leciał w dół ale żaden coin się do tego nie palił więc ostatecznie i tak go kupiłem.
@stormkiss: żadnej