Wpis z mikrobloga

  • 201
Mirki i Mirabelki z #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto zaczynamy "Akcja Choinka".

Święta coraz bliżej więc pora rozejrzeć się za drzewkiem do domu.
Mam własną plantację jodły kaukaskiej, świerka pospolitego i srebrzystego. Co za tym idzie bardzo chętnie takie drzewko wam zaoferuję.

Można przejechać i ściąć własnymi rękami (mogę użyczyć swojego stihla ( ͡º ͜ʖ͡º)), można wybrać a ja zetnę i zapakuję. Wszystko ogarniemy.

Plantacja jest jakieś 30km od Gdańska. Jak macie do wyboru świeżą sztukę niedaleko lub duńską ściętą w listopadzie to wiecie co wybrać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to wszystkie weekendy aż do świąt można podjechać z rodzinką lub samemu.
#swieta

Przy okazji małe #rozdajo wśród plusujących wylosuję jedną osobę, która dostanie za friko dowolne drzewko do 2,5m (Trójmiasto) albo wyskrobię jakiegoś reniferka z drewna i wyślę paczkomatem.

P.S. Piszcie w prywatnej wiadomości, umówimy się.

Pozdro Wujaaa
Wuja66 - Mirki i Mirabelki z #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto zaczynamy "Akcja Choi...

źródło: comment_1638559198f4MSooHGCzRoLvbZhwqexL.jpg

Pobierz
  • 42
via Android
  • 0
@Wloczykij2 szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę o takich ogniskach. Fajny pomysł, ale mam nieco ograniczone zasoby ludzkie żeby z takim rozmachem działać ( ͡° ʖ̯ ͡°)