Wpis z mikrobloga

Jak nie miałeś laski do 20 lat, to przestań żyć w ułudzie. Pozamiatane, można się rozejść. Nie czekaj, nie czaruj się że ona przyjdzie. Większość lasek po 15 roku życia doświadcza największych ekstaz w swoim życiu. Z pedzlakami kędziorkami z szanujących się rodów, z Chadami, z Estebanami Gonzalesami z Erasmusow. Nawet agresywne toksyczne oprychole z patologicznych domów się zalapia na ten kawałek tortu. Ty nie. Ty jesteś na samym końcu łańcucha pokarmowego. Behawioryzm. One wyczuły to podświadomie. Żadne zainteresowanie, żadne wymuszone pasję nie spowodują że staniesz się pociągający. Mental którego nie posiądziesz. + Wygląd ( loteria)
Oni mają ten tort za free, co ja wygaduje
Oni mają dla siebie cała cukiernie, jak Willy Wonka z krainy czekolady ( bez kontekstów)
Wystarczyło żeby rodzice w okresie wczesno-dziecinnym cię nie zaburzyli. I załapać się do tych "powyżej" w urodzie. @LajfIsBjutiful to rozgryzł niczym profesor doktorant nauk antropologicznych.
Żyjemy żeby im służyć za tło
Zapominamy ale nadal jesteśmy zwierzętami. My, wszyscy. Czy bogole czy biedaki, ładni i incele.
Zwierzętami
#przegryw
Pobierz Mescuda - Jak nie miałeś laski do 20 lat, to przestań żyć w ułudzie. Pozamiatane, moż...
źródło: comment_1638550153nCFkIXcchTtgmD3VSKQGat.jpg
  • 21
@Mescuda: Chyba ty jesteś zwierzęciem. Ja jestem człowiekiem. Nie potrzebna mi różowa do szczęścia tylko tabletki od świrologa. Plus beka z tych co myślą, że na miłość trzeba zasłużyć. Uważają, że tak jak w mmo wbijesz jakieś level i podniesiesz umiejętności na zasadzie miej ciekawe hobby, rozwijaj się i zarabiaj dużo, to ktoś wreszcie cię pokocha.
Beka właśnie dlatego, że ci co ich wymieniłeś mieli to na pstryknięcie palcem, a ty
@whaith: Powiem ze zawsze byłem #!$%@?ą społeczną ale studia i związane z nimi relacje z ludźmi daly mi w opór dużo pewności siebie.A ze mam 2 metry wzrostu i nawet niezła mordę tez trochę daje xd ale co by z tego było gdybym dalej był piwniczakiem.