Wpis z mikrobloga

Hej mirasy z #koronawirus którzy się nie zaszczepili i nie chcą się zaszczepić: Moglibyście jakos nakreślić dlaczego nie chcecie tego zrobić? Pytam zupełnie szczerze i przyjmę każde argumenty; od strachu przed igłą po NWO i illuminati. Nie będę was oceniać ani wchodzić w dyskusje, ciekawią mnie po prostu wasze motywacje.
#kiciochpyta #covid19 #nwo
  • 49
  • Odpowiedz
@UderzenieGrzmotu:

- brak testów na długofalowe działania pro nowotworowe
- brak testów na wpływ na płód i jego rozwój po latach
- brak testów na długofalowe działania pro zakrzepowe
- nie do końca chroni, zaszczepieni tak samo umierają (Krawczyk)
- nikt nie gwarantuje wypłat odszkodowań za powikłania za np. 10 lat
- trzeba podpisać że bierze się ją dobrowolnie i wziąć ryzyko powikłań na siebie
- nie można się ubezpieczyć prywatnie
  • Odpowiedz
@Katechetka: To lekarz też #!$%@?ęty, chociaż w Polsce mnie to nie dziwi, przepisują antybiotyki na wszystko, nawet lekkie przeziębienie co jest #!$%@? i nieodpowiedzialne. Na zachodzie normalnie by ci dali paracetamol i słusznie, bo antybiotyki nie działają na wirusy, tylko na bakterie. Polska indiami Europy w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@spaduwa_mam_robote: nie obrażaj Indii tam przodują w produkcji generyków opatentowanych leków....badołej co do leczenia to jak myślisz po 10dniach kwarantanna w domu bez dostępu do badań i leków (taka cicha eutanazja) jakie możesz mieć zakażenie ? Bakteryjne płuc właśnie i stan zapalny dlatego sterydy i antybiotyk. A na teleporadzie to dają jedną radę:jak się pogorszy dzwonić po karetkę, tak się teraz leczy
  • Odpowiedz
a zachodzie normalnie by ci dali paracetamol i słusznie, bo antybiotyki nie działają na wirusy, tylko na bakterie.

XDdddddd

Polska indiami Europy w tym przypadku.


@spaduwa_mam_robote: Zweryfikuj swoje miejsce na krzywej K-D. Podawanie antybiotyków jest zdecydowanie uzasadnione w wielu rodzajach przebiegu choroby wirusowej. Nie bezpośrednio przeciw wirusowi, lecz przeciw występujących w następstwie infekcjom bakteryjnym, często groźniejszym niż sam wirus. Gówno wiesz jak dokładnie wyglądał przebieg choroby, ale kwestionujesz z maksymalną arogancją
  • Odpowiedz