Wpis z mikrobloga

2k19 - #!$%@? straszna fhui stresu smutku stresu złości stresu rozpaczy stresu ale bywały też miłe momenty
2k20 - #!$%@? jeszcze dużo gorsza stres apatia zwarzywienie miłych momentów jak na lekarstwo ale coś tam się trafiło
2k21 - #!$%@? jeszcze duuuuuuuuuuuuuuużo gorsza (niż w 2k20) jeszcze większe zwarzywienie i apatia literalnie nie mam pojęcia co działo się przez luty marzec kwiecień maj kompletna pustka nic się nie działo dosłownie potem też nie za dużo a właściwie to prawie nic ale trafiło się kilka uroczystości rodzinnych w morzu identycznych pustych smutnych dni które sprawiły że mam jakiekolwiek konkretne (bardzo nieliczne) wspomnienia z okresu letniego
2k22 - no ciekawe co przyniesie los bo wszyscy co się mieli pożenić albo mieć urodziny czy inne komunie już to zrobili na regularne wyjścia z piwnicy perspektywy zerowe (albo i ujemne) na jakiekolwiek chociaż pojedyncze też nieduże no ogólnie zapowiada się JESZCZE większa #!$%@? i wegetacja niż w 2k21

#ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna ##!$%@? #posiusiakjazyje
źródło: comment_1638537967Zh3gG5V340YWT79JZO4LNo.jpg
  • 9
@Chodtok: Nie ma w tym niczyjej winy.
To nie żaden błąd.
Czasem od tak bez przyczyny,
Trafia Cie jak grom.
Czasem tak bez zdania racji,
Siłą setek rózg.
Nagle od tak przy kolacji,
Trafia prosto w mózg.
Świat się sypie i rozwala,
A Ty razem z nim
I nie cieszy cie to wcale,
Gorzej jest Ci z tym.
Nie mam na to żadnej rady,
Ja nie umiem dawać rad.
Sam się