Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, jestem studentem psychologii i robię badania o poczuciu autonomii, a zażywaniem substancji psychoaktywnych. W związku z czym byłbym bardzo wdzięczny za wypełnienie ankiety, która nie powinna zająć więcej niż 10 min. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8ioTYBzUz0nfdiZc4keZQjnyF2hwRdJJ04oUO0cG_y0rfPA/viewform?usp=sf_link
Przepraszam za zaśmiecanie tagu ale potrzebuje ludzi, korzystających z psychodelików...
#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #ankieta
  • 9
@mrantylopa420: jak rozumieć pytanie "Pewne rzeczy robię po to, żeby nie czuć się ze sobą źle?" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bo np, ja robię wszystko żeby nie czuć się źle, żyje w zgodzie ze sobą, dbam o siebie, nie kłamie, żyje dobrze z innymi, staram się być sumienny etc, i to wszystko, żeby nie czuć się źle, tylko dobrze [] Czy
@mrantylopa420: Tak samo to pytanie zdeczka podobne "Robię wiele rzeczy, by uniknąć uczucia wstydu. *"

Tak samo "Reakcje strachu i niepokoju, których doświadczam w życiu, budzą moje zaciekawienie. *"
Ciężko to też skomentować jak nie mam sytuacji strachu czy niepokoju, dużo pytań źle jest sformułowanych.
Trochę złe, zbyt lakoniczne pytania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@randomowy2137: no nie wiem czy tak normalnie xD tam nie ma mowy żadnym chceniu lub niechceniu. Nvm, może jestem jakimś filozofem za dużym, albo za wielkim normikiem