Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DanteTooMayCry: Ciężko o takiego kretyna jak ty. Feminatywy były używane już dawno i ta kwestia była dyskutowana sto lat temu już. Hindusi srający na ulicę mają z tym tyle wspólnego, że któryś ci musiał nasrać do mózgu, innej opcji nie widzę. Polecam czasami pomyśleć
@r333m4k444:

Polecam czasami pomyśleć


Powiedział ten co nie myśli w ogóle. Ponownie odwołujesz się do argumentu czasu, więc ja ponownie Ci piszę, że ... i trochę Ci ułatwię, bo zrobię to parafrazując, może wtedy ogarniesz:

Feminatywy były używane już dawno i ta kwestia była dyskutowana sto lat temu już


Hindusi srali na ulice już dawno i ta kwestia była obecna tysiąc lat temu już


Oraz ponownie:

To, że 100 lat temu
@DanteTooMayCry:
Kolego to Ty uważasz że feminatywy to jest neomarksistowskie dążenie do zniszczenia tradycyjnych wartości a odpowiedź na to że feminatywy istnieją od dawna zadaje kłam tej teorii, a nie używamy argumentu czasu żeby uznać feminatywy za słuszne.

To co robisz to jest manipulacja i typowy pozamerytoryczny sposób prowadzenia dyskusji, co próbowałeś zarzucać mi.

Czyli, łapiesz się słówek, próbujesz na ich podstawie dyskredytować adwersarza, przy czym nie to jest trzonem dyskusji.
@DanteTooMayCry: No i wklejanie jakiejś książki która dla Ciebie jest istotna, ale dla innych nie, nie kończy dyskusji. Nazywanie ludzi którzy nie chcą jej czytać przygłupami to jest objaw naprawdę niskiego ilorazu inteligencji. Jeszcze pół biedy gdyby to była książka uznana w świecie, ale dla Ciebie prawda objawiona jest zawarta w książce o zerowym walorze naukowym, która napisana została przez człowieka o żadnym autorytecie na arenie międzynarodowej. Nie istnieje nic co
@einz:

Kolego to Ty uważasz że feminatywy to jest neomarksistowskie dążenie do zniszczenia tradycyjnych wartości a odpowiedź na to że feminatywy istnieją od dawna zadaje kłam tej teorii, a nie używamy argumentu czasu żeby uznać feminatywy za słuszne.


Nie. Nie feminatywy per se. Siłowe wstawianie feminatywów wszędzie co prowadzi do absurdów, śmieszności, uwłaczaniu kobietom i odbieraniu im powagi.

Uwaga, czas na kolejne porównanie, uprzedzam, żebyś się skupił i zrozumiał:

że feminatywy
@DanteTooMayCry: odpowiem Ci ostatni raz bo cały czas obracasz kota ogonem i zgrywasz mądrale wycofując się ze swoich tez. To jest o tyle łatwe że swoje tezy zostawiasz w domyśle i ich nie definujesz, dlatego łatwo Ci później temu zaprzeczać.

To tak jak byś powiedział, że podatki istnieją od dawna, więc podatki 75% czy 90% to żadne dążenie do komunizmu.


To że feminatywy istnieją od dawna nie oznacza że są one
No i wklejanie jakiejś książki która dla Ciebie jest istotna, ale dla innych nie, nie kończy dyskusji.


Powtarzam:

To co zapytałeś, dostałeś odpowiedź. To co mogłoby być rozwinięciem odpowiedzi, dostałeś jako polecenie (książki).


Książka to dodatek do odpowiedzi. Po odpowiedzi wyraźnie napisałem, że "polecam również".

Nazywanie ludzi którzy nie chcą jej czytać przygłupami to jest objaw naprawdę niskiego ilorazu inteligencji.


To jest objaw Twojego niskiego ilorazu, bo ja nie nazwałem Cię przygłupem
@DanteTooMayCry: Czyli Twoją odpowiedzią na to w jaki sposób feminatywy niszczą nasz język jest :
Bo tak napisał pan na tym blogu.

Dziękuję ci za wspaniałą dyskusje, pozdrawiam serdecznie.
@DanteTooMayCry: ah tak, bo Pan na blogu jeszcze wkleił interpretacje Rady Języka Polskiego z 2012 roku i ona jest słuszna bo tak uważam, natomiast ta interpretacja Rady Języka Polskiego z 2019 już nie jest słuszna ponieważ już się wkradła tam neomarksistowska rewolucja. Czego nie rozumiesz plebsie xD
@einz:

pamiętaj hindusi srają na ulicy


Pamiętaj... jesteś plebsem.

Kiedyś tacy jak Ty, całe dnie robili w polu i nie mając predyspozycji do myślenia, nie mieli też na to myślenie czasu. Potem przyszedł kapitalizm i oprócz szeregu dobrego, doprowadził do tego, że tacy jak Ty dostali mnóstwo wolnego czasu. Jak bardzo źle się to skończyło to wystarczy spojrzeć na Rewolucję Bolszewicką, a żeby dowiedzieć się, jak dużą rolę odegrały takie ciemne