Wpis z mikrobloga

W ostatnie wakacje po trudnościach w znalezieniu w pracy trafiłem do McDonalda. Kto pracował z klientem i miał obowiązek informowania o maseczkach w cyrku się nie śmieje.


@PrecelPL: tak z ciekawości, co robiliście jak ktoś mówił "nie" albo, że jest zwolniony?
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry:
Ty tak na poważnie? Jako dowód na to że feminatywy są destrukcyjne wklejasz mi subiektywną opinię dziennikarza, który głównie czepia się tego że coś źle brzmi? Że jest mu ciężko to wymówić? Nie jest dla mnie zaskoczeniem że 70 letni facet jest zacietrzewiony w swojej wizji świata, ale nie jest on językowym guru, bo ciężko w ogóle być językowym guru gdyż język, jak sam dziennikarz wspomina, jest tworem żywym
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: wejdź chłopie sobie na Eurostat i zacznij porównywać takie czynniki jak np. dostęp do bieżącej wody, posiadanie toalety w mieszkaniu, przeludnienie mieszkań, poziom ubóstwa emerytów i bogactwo przeciętnych gospodarstw domowych Polski z krajami takimi jak Francja, Hiszpania, Niemcy, a potem p-----l o zgniliźnie zachodu.

Powiem ci w skrócie : u nas jest biedniej, gorzej, brzydziej, dzieci głodniejsze, emeryci gorzej odziani. Ale to u nich jest zgnilizna XD
  • Odpowiedz
typowe szurstwo. Wolnościowcy wielcy, którzy nie potrafią się dostosować do tego o czym sami ciągle krzyczą. Skoro apteka ma taką zasadę, to on jako wolnościowiec powinien się dostosować albo wyjść


@Krejziismylife: Dokładnie dlatego jeśli w Polsce zabrania się ślubów homo to geje powinni się dostosowac a nie ciągle drzeć jape jacy to oni poszkodowani.
  • Odpowiedz
Kto pracował z klientem i miał obowiązek informowania o maseczkach w cyrku się nie śmieje.


@PrecelPL: Niejednokrotnie jest wzywana ochrona do agresywnych debili, którzy reagują na "Proszę założyć maseczkę/przypominam o obowiązku noszenia masek" jak na śmiertelną obrazę matki czy coś w tym stylu.

A przed tym tylko była wzywana do agresywnych bezdomnych, którzy zasypiają na kanapach XD
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: czemu mnie obrażasz, podczas gdy ja udzieliłem Ci całkiem kompleksowej odpowiedzi na Twój komentarz? Uważasz to za obraźliwe, że nie chcę przeczytać książki wuefisty na temat zgniłego zachodu? Przecież to chyba oczywista sprawa. Do tego wysnułeś tezę że feminatywy niszczą nasz język a na jej poparcie wkleiłeś jakiś wpis z blogu podstarzałego dziennikarza bez żadnych spektakularnych osiągnięć zawodowych czy naukowych, w którym to tekście pisze on coś, co przypomina
  • Odpowiedz
@einz:

czemu mnie obrażasz, podczas gdy ja udzieliłem Ci całkiem kompleksowej odpowiedzi na Twój komentarz?


Nie. Przeczytałeś dwa zdania i stwierdziłeś jak cytuje:

Ty tak na poważnie? Jako dowód na to że feminatywy są destrukcyjne wklejasz mi subiektywną opinię dziennikarza, który głównie czepia się tego że coś źle brzmi? Że jest mu ciężko to wymówić?
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry:

Dziennikarz pisze :

Słowa mają znaczenie i mają nam służyć do porozumiewania się. Przekręcanie znaczeń, manipulowanie nimi nie służą porozumiewaniu się, tylko jego blokowaniu i narzucaniu takiej interpretacji, jaką pragnie nam wcisnąć manipulator czy
  • Odpowiedz
@Kajtosz: > tak z ciekawości, co robiliście jak ktoś mówił "nie" albo, że jest zwolniony?

Ja odpowiadałem "aha", "dobrze", "ok".

A jak kierownik się do mnie przyczepił czemu ktoś bez maseczki to odpowiadałem że chłop został poinformowany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DanteTooMayCry: nie chce mi się czytać tego co wkleiłes ale jeżeli to jest odpowiedź na pytanie czemu ma służyć zmanipulowanie społeczeństwa tak, by błędnie używało słowa PROTESTANT, to nieźle masz w garze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DanteTooMayCry: przecież ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem człowieku, zafiksowales się i wklejasz mi kawałki książki której nie chce czytać jako odpowiedź na pytanie które nie ma związku z prawdziwymi pytaniem. Zapytałem się czemu miałoby służyć zmanipulowanie społeczeństwem tak by używało błędnie słowa protestant, a ty mi wklejasz jak to lewaki dążą do zniszczenia chrześcijaństwa żeby rządzić masami ludzkimi XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DanteTooMayCry: to skoro jesteś taki obyty z tematem to powiedz mi jak to jest, że na zgnilym zachodzie gdzie multikulturalna ewolucja się powidła, według wszystkich dostępnych statystyk, przeciętnemu człowiekowi żyje się lepiej? Rozumiem że lepszy dostęp do edukacji, medycyny, lepsze zarobki, większe mieszkania itp. To są właśnie wynikowe tego lewackiego uciemiężenia, a Polska bieda to jest wyzwolony świat człowieka rozumnego
  • Odpowiedz
@einz: To co stosujesz to pozamerytoryczny sposób argumentowania, w tym przypadku sprowadzanie całości do jednego błahego absurdalnego stwierdzenia, że to jest niby cały problem wszystkiego ("by używało błędnie słowa protestant"), aby wyśmiać oponenta.

to skoro jesteś taki obyty z tematem to powiedz mi jak to jest, że na zgnilym zachodzie gdzie multikulturalna ewolucja się powidła, według wszystkich dostępnych statystyk, przeciętnemu człowiekowi żyje się lepiej? Rozumiem że lepszy dostęp do edukacji,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DanteTooMayCry: mordo ty prowadzisz poza merytoryczną dyskusję, ja się zapytałem o coś, ty mi nie odpowiedziałeś, zacząłeś wklejać jakieś losowe rzeczy niezwiązane z tematem. Chłopie, ty rozumiesz o czym my w ogóle zaczęliśmy rozmawiać? Zapytałem się w jaki sposób żeńskie końcówki niszczą język polski, a ty wklejasz mi książkę o tym jak to marksiści chcą rządzić światem. Ty jesteś normalny? A sama historia feminatywow w Polsce liczy sobie ze 100
  • Odpowiedz