Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki.

Zaczynają spływać do nas pierwsze zdjęcia weryfikacyjne paczek, dlatego chcielibyśmy Wam przypomnieć, jak powinno wyglądać poprawnie wykonane zdjęcie.

1. Na zdjęciu musi być widoczna karteczka z loginem ODBIORCY oraz aktualną datą.
Dlaczego? Ponieważ zdarzały się przypadki, kiedy uczestnicy próbowali się weryfikować zdjęciami paczek z ubiegłych lat.
2. Na zdjęciu musi być widoczny, w zależności od formuły, list lub wiadomość do odbiorcy. Nie wymagamy, żeby była widoczna cała treść, jednak widoczny fragment musi umożliwiać stwierdzenie, że list/wiadomość spełnia wymagania (zwłaszcza w formule plus, że list jest faktycznie listem).
Dlaczego? Ponieważ co roku zdarzają się próby weryfikacji pustych kartek lub jednego zdania zamiast listu.
3. Zdjęcie musi ukazywać elementy paczki PRZED pakowaniem.
Dlaczego? Ponieważ co roku dostajemy kilka zdjęć weryfikacyjnych paczek po zapakowaniu w ozdobny papier. Ze smutkiem musimy je odrzucać, ponieważ takie zdjęcie nie umożliwia nam sprawdzenia czy paczka spełnia wymagania zabawy.
4. Ułożenie przedmiotów musi umożliwiać ich identyfikację.
Dlaczego? Podczas weryfikacji szacujemy wartość paczki, a także sprawdzamy czy nie zawiera ona przedmiotów wykluczonych przez odbiorcę oraz (w formule plus) czy zawiera ona spersonalizowane elementy. *Zdjęcie zawartości w kartonie lub przedmiotów ułożonych jeden na drugim nie umożliwia weryfikacji!*
5. Zdjęcie musi być wykonane w dobrej jakości.
Dlaczego? Podobnie jak wyżej – zbyt ciemne, prześwietlone lub rozmyte zdjęcia nie umożliwiają identyfikacji przedmiotów oraz weryfikacji paczki.

Dodatkowo w polu „Dodatkowe informacje dla weryfikującego” możecie opisać zawartość paczki oraz na czym polega personalizacja, jeśli nie jest ona oczywista lub bazowaliście na dodatkowych informacjach (innych niż opis).
Poprawnie wykonane zdjęcie oraz dodatkowe informacje to gwarancja szybszej weryfikacji. Pamiętajcie, że w tym roku mamy do zweryfikowana 678 paczek, więc Wasza współpraca przy weryfikacji jest bezcenna.
Więcej informacji znajdziecie w naszym FAQ: https://wykopaka.pl/faq#verification-photo-info

Pozdrawiamy – ekipa wykoPAKI
#wykopaka
Pobierz
źródło: comment_16384647716TcSSQzCwSPl0Mmi7H7tGO.jpg
  • 30
@Krx_S Ależ samo znalezienie potwierdzeń zakupów to nie problem, po prostu pokazanie ich wszystkich na raz na zdj byłoby problematyczne, bo każdy jeden produkt kupuje z innego sklepu

@wykoPAKA: A mnie coś rozłożyło przedwczoraj i jeszcze nie robiłem testu, ani się nie zgłaszałem, ale podejrzewam najgorsze, bo dziś odkryłem, że węchu nie mam. I co ja mam zrobić, jak wyląduję na kilkunastodniowej kwarantannie?
@xWiteQx: 1. zamawiaj on line z płatnością z góry i bezkonfliktową dostawą 2. poproś kogoś bliskiego aby ci pomógł zorganizować wykopakę 3. poproś kogoś by ci nadał pakę w paczkomacie (wystawiasz za drzwi jak psa i przesyłasz kod do paczkomatu smsem lub fb) ;)
4. trzeba było się zaszczepić ^^ to by nie było kwarantanny
5. jak trafisz do szpitala to będziesz usprawiedliwiony ;P
@kt13: 1. Robiłem tak jeszcze przed wykopaką ;) 2,3. Mieszkam na totalnym zadupiu a bliska mi osoba by była ze mną na kwarantannie, musiałbym poprosić znajomych mieszkających 40 km dalej ale też nie wiem czy mógłbym na tyle ufać 4. Nie biorę udziału w eksperymentach biologicznych ^^ 5. Ok
@wykoPAKA: czy otrzymam powiadomienie o fakcie zweryfikowanej paczki przez mojego nadawcę? Dzisiaj zweryfikowałem swoją dla mojego odbiorcy i zastanawiam się czy to zadziała w drugą stronę.
@FHA96: Ehhh, nie mogę się doczekać jak otrzymam już numer śledzenia. Jutro idę wysyłać paczkę dla mojego odbiorcy i jaram się tak bardzo, jakbym to ja miał otrzymać tę pakę ( ͡° ͜ʖ ͡°)