Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: Bo ich dupa piecze tak jak te prezenterki z telewizji śniadaniowych czy redaktorki z radia. Zawsze jak jest temat 30latków mieszkających z rodzicami to jad aż kipi z otworów gębowych. Bo one wielce dorosłe i zaradne z kredytem na 30 lat na karku a ktoś tam rozsądny siedzi u mamusi i ma czelność nie płacić rat banksterom czy januszom wynajmu.
@AgentGRU: do 30 rozumiem mieszkać z rodzicami, sam miałem podobnie. Zbierałem pieniądze i tyle. Ale po 30 mieszkać z rodzicami, mając pracę i zarabiając jakieś sensowne pieniądze (nie minimalną) to nieporozumienie i zwykłe lenistwo.
Taki przegryw nigdy nie znajdzie drugiej połówki, bo jak sobie to wyobrażasz. Spotykasz się z kimś, rozchodzicie się i ona mówi, że idzie do siebie a ty do rodziców do swojego pokoju.
do 30 rozumiem mieszkać z rodzicami, sam miałem podobnie. Zbierałem pieniądze i tyle. Ale po 30 mieszkać z rodzicami, mając pracę i zarabiając jakieś sensowne pieniądze (nie minimalną) to nieporozumienie i zwykłe lenistwo.


@Vampurr: to sobie zobacz jakie sa ceny mieszkań o budowie domu juz nie wspominajac, i porownaj to z przecietnym wynagrodzeniem na prowincji a nie wielkim miescie

Taki przegryw nigdy nie znajdzie drugiej połówki, bo jak sobie to wyobrażasz.
to sobie zobacz jakie sa ceny mieszkań o budowie domu juz nie wspominajac, i porownaj to z przecietnym wynagrodzeniem na prowincji a nie wielkim miescie


@AgentGRU: ale nikt normalny nie wyprowadza się z domu rodzinnego od razu do swojego świeżo wybudowanego domu.

Dom rodzinny -> akademik -> wynajem pokoju -> wynajem kawalerki -> związek/ślub/obojętnie -> przeprowadzka do wynajmowanego mieszkania -> stabilizacja, dzieci -> kupno mieszkania/domu
Taki przegryw nigdy nie znajdzie drugiej połówki, bo jak sobie to wyobrażasz. Spotykasz się z kimś, rozchodzicie się i ona mówi, że idzie do siebie a ty do rodziców do swojego pokoju.


@Vampurr: Nie mam 30 lat, od kilku lat siedzę sam we własnym mieszkaniu, widoków na drugą połówkę nie mam. Nie wiem po co kupiłem mieszkanie bo tak jak byłem śmieciem tak jestem nadal.
konto usunięte via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@AgentGRU: coś w tym prawdy jest. Mieszkam z różowa od pół roku (27 lvl mam), mam w miarę dobrze płatną pracę. Znaczy miałem bo właśnie ja zmieniam, różowa kokosów nie zarabia, a żyje nam się dobrze. Siedzenie z rodzicami to lenistwo. Nie wiem też jak można świadomie zarabiać najniższa. Za to się nie da nawet wegetować