Wpis z mikrobloga

Okay, to mój pierwszy wpis na wypoku, także witam ().
Niestety sytuacja którą opiszę jest mocno średnia ale przy okazji będzie przestrogą.

TL;DR
Firma Drugie Wydanie opi#rdoliła mnie i innych ludzi na hajs.

A więc tak. 29 Września zamówiłem zestawy maturalne dla siebie i ludzi z klasy w księgarni Drugie Wydanie .
Wysyłka w trakcie 48h, także luźno, pieniądze zebrane i zamawiam.
No i tutaj zaczynają się schody. Czekam i czekam na tą dostawę, ale że jestem miłym człowiekiem to nie robię problemów, bo wiecie, święta itd. więc może dlatego się tak ociągają. No ale 21 października piszę maila (dzwoniłem parę razy wcześniej, ale nikt nie odbierał) o tym że mojego zamówienia dalej nie ma, na co odpowiedziano mi, że księgarnia nie ma w ogóle tych książek na składzie. No ale jakoś się dogadałem z supportem i anulowałem zamówienie.
28 października poinformowano mnie że pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni.

No i tutaj zaczyna się druga część tego popi#rdolonego cyrku.
Mamy 2 grudnia, a pieniędzy dalej brak.
Pisałem parę razy, w końcu 20 listopada dostałem informację, że:

Data zwrotu: 2021-11-20 18:11:56 (screen w komentarzu)

Jeśli mieli na myśli to, że tego dnia zlecono przelew, to mają jeszcze dwa dni, jednak sprawie nie pomaga fakt, że od tamtego momentu nikt nie odpisuje na maile ani nie odbiera telefonów.
Z ciekawości zajrzałem dzisiaj na profil FB wyżej wspomnianej księgarni i ujrzałem MASĘ podobnych historii.

Także miałbym ogromną prośbę. Niech każdy kto przeczytał moje wypociny wystawi stosowną ocenę na google czy czymś takim, żeby nikt już nie musiał się babrać w tym gównie, byłbym mega wdzięczny.
Właściwie to chętnie przeczytałbym jakieś porady co w tej sytuacji zrobić, jestem tylko niespełna 20-letnim gówniarzem( ͡° ͜ʖ ͡°) i nigdy jeszcze z czymś takim nie miałem do czynienia.

Tagi dla zasięgu:
#ksiazki #czytajzwykopem #wykopefekt #prawo #oszukujo #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #csiwykop #witam
Pobierz Nirnus54 - Okay, to mój pierwszy wpis na wypoku, także witam (づ•﹏•)づ.
Niestety sytua...
źródło: comment_16384503518DLp7Sv7lXcQMFDWPoRwMD.jpg
  • 6