Wpis z mikrobloga

Jakiś poseł PISu w RMF

brat ciężko przeszedł covid, uratowałem mu życie, bo jestem posłem i mam te możliwości

prosiłem ordynatora żeby się zaopiekował moja żoną, bo znam ordynatora


Ogólnie mnie to nie dziwi, bo tak to w Polsce wygląda od lat, masz znajomości to masz leczenie. Ale on o tym mówi jakby to była norma i nic złego, ty plebsie umieraj xD

#koronawirus #bekazpisu
  • 87
  • Odpowiedz
ten redaktor nie jest już wiarygodny ani trochę


Bo? Bo nie dał się postawić po żadnej ze stron barykady? Bo traktuje wszystkich (prawie*) gości w ten sam sposób? Bo nie unika trudnych pytań, niezależnie od prywatnych relacji z rozmówcami. Mazurek to jeden z ostatnich dziennikarzy w naszym kraju, którzy swój fach traktują poważnie.


@artur-tyminski:
  • Odpowiedz
W Polsce ani na świecie nie ma zawodu lub profesji gdzie jak masz znajomości to nie załatwisz sobie czegoś szybciej lub extra. Ale jak to samo dotyka zawód medyczny to pikachuface.jpg ogarnijcie się ludzie xD
  • Odpowiedz
@Chuseok: Tak jest z pracą, leczeniem praktycznie wszystkie aspekty życia. Nawet kiedyś spółdzielnia w moim mieście budowała blok cena za metr mega atrakcyjna i co? No i jak były już fundamenty to wszystko było sprzedane wszystko po znajomości. I jak żyć w tym kraju?
  • Odpowiedz
@Chuseok: Powinni mu się dobrać do dupy.

Ale każdy z możliwościami zrobiłby to samo. Nie wierzę, że są osoby, które wiedzą że mają bliskich znajomych, kolegów w postaci lekarzy, albo ludzi którzy coś mogą i z tego nie skorzystają.
Jeśli chodzi o zdrowie swoje albo najbliższych to uczciwość schodzi na plan dalszy.

Ale ponieważ to pisowiec, to skorzystam ze swojego prawa do posiadania podwójnych standardów i życzę mu prokuratora.
  • Odpowiedz
Ogólnie mnie to nie dziwi, bo tak to w Polsce wygląda od lat, masz znajomości to masz leczenie. Ale on o tym mówi jakby to była norma i nic złego, ty plebsie umieraj xD


@Chuseok: Ale nie przeszkadza to wam szczekać za wiecznymi podwyżkami dla tych jełopow, co łaske robią, ze kogoś będa leczyć
  • Odpowiedz
Bo? Bo nie dał się postawić po żadnej ze stron barykady? Bo traktuje wszystkich (prawie*) gości w ten sam sposób? Bo nie unika trudnych pytań, niezależnie od prywatnych relacji z rozmówcami. Mazurek to jeden z ostatnich dziennikarzy w naszym kraju, którzy swój fach traktują poważnie.


@kryptonim_putas: xDDDD
  • Odpowiedz