Wpis z mikrobloga

mateosze rocznik 85-95 to literalnie najlepsza grupa społeczna w tym kraju: w miarę jeszcze młodzi, wychowani w relatywnej "biedzie", widzieli dziub dziuba, najczęściej wyborcy konfederacji, humor z 2009r rodem z wielkiego mixu youtube i komixxów, szkalują papieża, antyimigranci, no trzymają ten kraj na barkach jak Atlas. A im dalej w las tym więcej do dźwigania
#polskiedomy
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam inne zdanie xD to często oderwani od rzeczywistości ludzie. Jeszcze pielęgnuja kult zapierd#lu bo w latach szkolnych to było im wtłaczane do łba. Na dodatek mają w sobie stare PRL wychowanie w którym matka to świętość. Plus już mentalnie to boomerzy co jojcza jak to kiedyś było dobrze jaki to był poziom i dzisiejsza młodzież to debile xD


@szynszyla2018 wygadana jesteś jak na trzylatkę. Będziesz w moim wieku to zobaczysz
  • Odpowiedz
@Enzo_Molinari: niestety najwięcej problemów mamy z naszymi rodzicami.

Wielu z nas trochę podróżowało, zobaczyliśmy kawałek świata, rozwinęliśmy horyzonty i marzenia. Internet pokazał nam inne życie... a nasi starsi to ludzie w stylu "joka restaurancja, ja ci mielonych nosmoże za 20zł na tydzień" "jokie wyjozdy, na dupie siedź, trzeba pracować" "się ciesz że robotę masz i na kredyt sobie mieszkanko kup" i oni się już nie zmienią, bo wychowali się w
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enzo_Molinari: może nie najwięcej, ale mimo wszystko jeśli weźmiemy pod uwagę wynik globalny konferencji, a w tej grupie wiekowej to jednak to oni wprowadzili do sejmu konfederację xD
W ogóle ilu pod tym postem trolli w stylu: prowadzę firmę i głosuje na zandberga xDDDDDD
  • Odpowiedz
Do ludzi co wyrośli z Korwina mam jedno pytanie. Do jakiej partii dojrzeliscie? Za każdym razem jak z niego próbuje wyrosnąć, to pojawia się jakąś Jahira, jakiś Sasin, jakis Zandberg. Pomóżcie mi!


@Vakabayaschi: Co jakis czas podstawiaja wlasnie jakas partyjke na szybko co ma odebrac troche tego elektoratu. Niestety ludzie sie na to lapia (Kukiz) i bardzo szybko zaczynaja juz bluzgac i wysmiewac Korwina, ze oni wyrosli itd. Pozniej kiedy
  • Odpowiedz