Wpis z mikrobloga

mateosze rocznik 85-95 to literalnie najlepsza grupa społeczna w tym kraju: w miarę jeszcze młodzi, wychowani w relatywnej "biedzie", widzieli dziub dziuba, najczęściej wyborcy konfederacji, humor z 2009r rodem z wielkiego mixu youtube i komixxów, szkalują papieża, antyimigranci, no trzymają ten kraj na barkach jak Atlas. A im dalej w las tym więcej do dźwigania
#polskiedomy
  • 140
No nie rozumiem, jak ludzi którzy mówią takie rzeczy w czasie pandemii można nazywać wolnościowcami. Ale ja nie chwalę się czytaniem i podróżowaniem, robię to dla siebie xd
@pedros92: no tak jest. Pozniej czlowiek idzie do pracy i przesiaka tym pierdzieleniem przy kawce i kombinatorstwem. Zaczynasz twierdzic ze bez tego sie nie da i trzeba kombinowac no i oczywiscie wlacza sie DAJ DAJ DAJ bo inni tez biora!
przesiaka tym pierdzieleniem przy kawce i kombinatorstwem. Zaczynasz twierdzic ze bez tego sie nie da i trzeba kombinowac no i oczywiscie wlacza sie DAJ DAJ DAJ bo inni tez biora!


@MehowM: Nie pracuję w biurze, więc nie mam przerwy na kawkę. Jestem przeciwny programom socjalnym w takiej formie, jak to teraz jest. Jestem wolnościowcem w dalszym ciągu, po prostu widzę, że Bosak i ekipa to nie są żadną miarą wolnościowcy, zresztą
no tak jest. Pozniej czlowiek idzie do pracy i przesiaka tym pierdzieleniem przy kawce i kombinatorstwem. Zaczynasz twierdzic ze bez tego sie nie da i trzeba kombinowac no i oczywiscie wlacza sie DAJ DAJ DAJ bo inni tez biora!


@MehowM: #!$%@?, dalej wierzę w wolny rynek, tylko nie w te katolickie głupoty.
zresztą uważają, że w Białorusi jest lepiej.


@pedros92: i pod wieloma wzgledami maja racje. Jak do polityki podchodzisz na zasadzie o boze ten zly Pan powsadzal ludzi do wiezen a nie widzisz jakie sa faktycznie tego wplywy na polske to reprezentujesz poziom typowej osoby, ktora polityka interesuje sie wtedy jak TVN albo TVPIS oglada.
"Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie #!$%@?, ale kto na starość socjalistą pozostał,