Wpis z mikrobloga

@Absydion: wierzę Ci bo ja też jestem owocem związku z dużą różnicą wieku rodziców, ale prawo które zezwala na to co napisałem we wpisie zezwala na prawie pedofilskie patologie
  • Odpowiedz
@Gwendeith: U niektórych może wtedy występować akurat „perygeum" (zależnie od przyjętej dziedziny), ale to kwestia indywidualna. Może się zdarzyć, że nastolatek jest już rzeczywiście dorosłym, a zapewne jest to w takim przypadku dziewczyna.
To, że partnerka jest znacznie młodsza od partnera jest normalne i zdrowe (no chyba, że nie dorosła do związku fizycznie). U młodych matek jest znacznie mniejsze ryzyko powicia dziecka z ZD etc. Oczywiście nie wszystkie kobiety powinny
  • Odpowiedz
@Gwendeith co konkretnie masz na myśli mówiąc że prawo zezwala na pedofilskie patologie? Na podanym przeze mnie przykładzie wszystko jest w zasadzie w porządku (mówię o mojej koleżance).
  • Odpowiedz
@xydeN- Ale Ty wiesz że o tym czy dojdzie do ślubu w tej sytuacji potrzebne jest oświadczenie woli dziewczyny i na jej podstawie wydawabe jest orzeczenie sądu? Nic sie nie ma prawa stać bez woli dziewczyny
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Co ma do tego antykapitalizm, i tak jest w większości krajów na świecie. Jeszcze ze 100 lat temu 18 latka bez ślubu to rzadkość


@Rga79 #antykapitalizm to tag do wołania kilku specyficznych osób, zerknij na ich wpisy na tym tagu, w kółko dają sobie plusy
  • Odpowiedz
potrzebne jest oświadczenie woli dziewczyny i na jej podstawie wydawabe jest orzeczenie sądu?


@Absydion: 16 letnie dziecko na pewno jest wstanie podjąć tak ważną decyzję taaa
  • Odpowiedz
@Gwendeith 18 letni ledwie co dorosły może decydować o losach państwa poprzez czynne prawo wyborcze? Taaa. Dlaczego uważasz że osoba 16 letnia nie jest w stanie podjąć decyzji która jest odwracalna?
  • Odpowiedz
to tag do wołania kilku specyficznych osób, zerknij na ich wpisy na tym tagu, w kółko dają sobie plusy


@Absydion: dokładnie, circlejerk do plusów

@Gwendeith yep, jeśli nie to nie wiem dlaczego ten tag sie pojawił w tym wpisie i co ma do tej sytuacji antykapitalizm ale nick @Gaku745 sporo mówi w plusach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz