Wpis z mikrobloga

Zablokowane środki #bitbay #zonda ponad #48000

Witam

giełda zablokowała mi możliwość wypłaty środków. Ticket ID: 292559

Widzę że sytuacja jest nieodosobniona !

Taka sytuacja trwa już od dłuższego czasu. Nie można wypłacić także innych kryptowalut.

Sytuację tłumaczą "Weryfikacja źródła pochodzenia środków wpłacanych na giełdę" .

I w kółko wysyłanie dokumentów. Potem cytuję:

" Kontakt z Zonda

Dziękujemy za korzystanie z naszej giełdy.

Staramy się zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa świadczonych przez nas usług, wszystkie transakcje są monitorowane i podlegają weryfikacji.
Z uwagi na powyższe na podstawie regulaminu Zonda
na koncie została zablokowana możliwość dokonywania wypłat.
W celu wyjaśnienia sytuacji prosimy o niezwłoczny kontakt z naszym działem Compliance na numer telefonu: +48 799 399 704

Po odsłuchaniu lektora należy wybrać "3" na klawiaturze numerycznej, aby zostać połączonym z odpowiednim konsultantem.

Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00."

I tu dziwna sytuacja bo Pan tłumaczy że źródło pochodzenia jest ok ale trzeba jeszcze oświadczenie.

Potem po skontaktowaniu się z nr. poproszono mnie o przesłanie "Oświadczenie dotyczące bezpieczeństwa (Ticket ID: 292559)"

Wysłałem oświadczenie (oczywiście wkurzyłem się i nie wypełniłem wszystkiego) otrzymuję wiadomość:

"Dziękujemy za przesłanie oświadczenia, jednak prosimy o ponowne uzupełnienie formularza z podaniem tylko adresu, który podał Pan w procesie weryfikacji konta oraz uzupełnienie pól Miejscowość oraz Data"

Skąd ja mam pamiętać jakie miejsce zamieszkania podawałem po takim czasie od założenia i jakie to ma znaczenie skoro mają moje 2 konta bankowe z których były dokonane wpłaty to chyba jeden walec gdzie teraz mieszkam.

Czy ktoś borykał się z tym problemem i czy jest to gra na zwłokę z ich strony - bo zaczynam się niepokoić

Pozdrawiam

#kryptowaluty
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@topspin1956: tak to może być gra na zwłokę. Możesz nie odzyskać swoich pieniędzy przez ich widzimisię. Dziesiątki osób zostało, że tak powiem łagodnie wy**banych na ich szemranych zagrywkach. Nie bez powodu zmienili nazwę, a za niedługo mogą zawinąć interes. Zwykły kantor krypto, który bardziej inwigiluje usera niż banki XD to nie porada inwestycyjna, ani próba szkalowania wizerunku bitbay. To moje osobiste przemyślenia. Pozdrawiam
@WhiskeyIHaze: witam dopiero zaczynalem przygode z krypto rok temu. Handlowalem na binance a do zlotowki wychodzilem z bitbay. Binance w ogole nie ma mozliwosci wyplaty do zlotowki. Wiec znalazlem polska gielde ktora to umozliwila.
Bycmoze znasz jakies inne rozwiazania ale pewne spieniezenia krypto.
Pozdrawiam
Witam
dziś o 7:28 odblokowano mi dostęp do wypłat po przekazaniu wszystkich dokumentów.
Zleciłem wypłatę i czekam na realizację przelewu. Poinformuję o wpłynięciu środków.
Pozdrawiam