Wpis z mikrobloga

@Saper86: Będę Tu: https://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&ie=UTF-8&q=Pakat+Suites+Hotel&fb=1≷=pl&hq=Pakat+Suites+Hotel&cid=0,0,7055107999306693738&ei=RN54Uq_UGozD4wTdn4GABw&ved=0CMQBEPwSMA0

jutro ok 19-20 chce zjeść jakiś tani i zajebisty streetfood i tak przez 3 dni co wieczór (nawet późny, bo różnie bywa ze spotkaniami) - szybko, tanio i przyjemnie. Restauracje mnie nie interesują - chyba, że na prawdę godne polecenia i cenowo i jakościowo.

Jeśli podpowiesz mi jak w prosty sposób dostać się z lotniska też będę wdzięczny, bo o ile do tej pory nie miałem
@EdebedE: najszybciej i najłatwiej będzie Ci dojechać Schnellbahn'em do Südtiroler Platz, a tam z buta dojść do hotelu - odległości nie są duże. Jeśli idzie o streetfood - jest sporo snackbarów rozrzuconych po całym Wiedniu, ale jeśli chcesz zjeść naprawdę tanio, to polecam iść do Billi i kupić sobie tam gotową kanapkę - wychodzi najtaniej :)
@EdebedE: Z lotniska najlepiej CAT'em (taki szybki pociąg lotnisko - miasto) zatrzymuje sie na landstrasse Jest tam też linia metra. I teraz zależy czy wolisz iść z górki czy po górkę :) Jeśli lubisz pod górkę to przesiadasz się w metro U4 na landstrasse i jedziesz do karlsplatz i dymasz Prinz Eugen strasse do góry (ewentualnie można dwa przystanki tramwajem "D" Podjechać) Albo wysiadasz na Hauptbanhof (dawniej Südtiroler Platz) i idziesz
@Saper86: Dziękuję za odpowiedz - dopiero teraz, ale miałem spotkanie. Tu nie chodzi o takie dziadowanie, tyko o to by zamiast w restauracji zjeść jakiś dobry streetfood - puki co diety są takie, że nie trzeba jeść kanapek z Billi :D

Z tego co widzę to z litniska nie jedzie Schnellbahn

@level: Nie znajdę dobrgo streetfooda to zjem w knajpie i tyle, tu nie tyle o cene chodzi ale o
@EdebedE: jedzie S7 na Wien Mitte - tam możesz się przesiąść i dojechać na Gurtel (Sudtiroler Platz) - tam już masz z górki, tak jak pisze @level :) co do snackbarów - nawet na Sudtiroler masz budkę z dobrym jedzeniem (zaraz przy postoju autokarów)
@level: No właśnie buszuję po tej strnie, 11 euro w jedną stronę 18 w obie - ale zostaje jeszcze kwestia dostania się ze stacji CAT do hotelu, 30 minut na piechotzę
@level: Dobra już ogarniam. 17EUR CAT w dwie strony + 2 x bilet U4 na Karsplatz z pociągu a później sobie dojdę i tyle. Elegancko. Dzięki za pomocną dłoń
@EdebedE: sry, wracalem z pracy. S7 to Schnellbahn - kupujesz bilet na 2 strefy, lacznie 4.20€ i jedziesz nim do Wien Mitte lub na Rennweg, a tam przesiadasz sie na tramwaj lub s-bahn na Sudtiroler Platz, choc tak jak pisze @level, jest to stara nazwa. Teraz nazywa sie to hauptbahnhof (caly rozkopany i w remoncie). Budki nie da sie nie zauwazyc - jest zaraz przy pierwszej platformie autobusow, idac od