Wpis z mikrobloga

@getin: a jakiego trenera i dietetyka polecasz? Od 3 miesięcy ćwiczę w domu, biegałem ale za zimno już, i teraz chodzę na basen raz w tygdoniu ale będę 2 razy chodził. Od przyszłego tygodnia idę na siłownię i nie mogę się doczekać jak dzięki temu zaczną mi kobiety odpisywać. Jeszcze nie napisałeś, że muszę iść na psychoterapię
i nie mogę się doczekać jak dzięki temu zaczną mi kobiety odpisywać.


@przegro_pisarz: nie wiem czy zaczną, ja w zasadzie zawsze stawiałem na kontakt bezpośredni i poszerzanie siatki znajomych

@analogiczna: zależy, faceci chyba nie muszą być piękni
@getin: może nie piękny, ale nie ma opcji, żeby wszystkie dymorficzne cechy nie pociągały kobiet bardziej od wyćwiczonej sylwetki

Bywały tu przykłady z fb ze stronek typu ciekawi brzydale, a to w większości byli mężczyźni z niezłą żuchwą, ale np. lekko krzywym nosem

Nie znałam tego określenia przed byciem na wykopie, ale samo istnienie zjawiska owszem
@przegro_pisarz:
zrób eksperyment, idź do galerii, po przymierzaj ciuchy, po zagaduj, pokręć się trochę, jak ekspedientki nie patrzą z odrazą, nie wymiotują na twój widok to masz szansę, kwestia wprawy i pracy nad sobą