Wpis z mikrobloga

Niestety ale jak na razie to #forzahorizon5 w moim odczuciu jest gorsza niż #forzahorizon4
Pomijam czasy ładowania bo to gra nextgenowa a na moim Xbox One S ma prawo chodzić gorzej.
Ale jakieś to słabe.
Te wyróżnienia zerżnięte z dodatku Lego z FH4, mapa jakaś taka słaba, w kółko skały, albo piach. Niby fajne są te ekspedycje, ale też trzeba je najpierw odblokować i trochę taki misz-masz jest bo nie wiadomo co robić. Widać też, że twórcy chcieli zaznaczyć bardziej obecność tego tytułowego festiwalu Horizon (bo w 4 mało o nim było) ale coś przekombinowali.
Nie liczę bugów online, małej ilości graczy na serwerach itp. Myślałem że mapa będzie pełna ludzi, a tu gucio.
Dobrze że gram za free z gamepassa bo jakbym to kupił, to bym był zły.
#xbox #sonda #sondyseby #pcmasterrace

Która Forza lepsza?

  • Forza Horizon 4 30.2% (29)
  • Forza Horizon 5 69.8% (67)

Oddanych głosów: 96

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SebaD86 Forza horizon 4 to była chyba dla mnie najgorsza część, głównie mapowo ale no mapa to jest główna część gry. Inne drobne rzeczy też dla mnie wypadają na + w fh5.

Co osoba to opinia ale dla mnie 5 jest lepsza od 4.
  • Odpowiedz
@SebaD86: u mnie 5 wygrywa mapą i ilością rzeczy do robienia np z tych wyróżnień samych, ta z 4 mapa nudna była i co chwile jakieś murki nieprzebijalne, czekam na dodatki bardzo
  • Odpowiedz
@SebaD86 Głównym problemem FH5 jest masa drobnych problemów pokroju cheaterow których im się nie chce naprawiać, a willysy zmienili w parę dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masa cheaterow, najlepsze czasy zalane przez nich, masa glitchów i innego gówna - I sleep

Ludzie farmią kasę i expa na willysach - Real Shit
  • Odpowiedz
@demoknight-tf2: Jeszcze dodaj bany za malowania do kategorii "real shit" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jak wiemy są rzeczy ważne i ważniejsze
(σ ͜ʖσ) Ja mam w sumie pauzę od FH5 bo miarka się przebrała + trochę mnie już zaczęła nużyć. Wpadam co jakiś czas zaliczyć (o ile akurat działają) wyzwania sezonowe i tyle ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
@SebaD86: Wczoraj pierwszy raz odpaliłem Horizon 5 i porównując do czwórki wrażenie średnie. Grafika jakby gorsza, FPSów trochę mniej, jakieś dziwne glitche graficzne -> https://www.reddit.com/r/forza/comments/qmy12t/has_anyone_encountered_a_graphic_glitch_that/ Oceniam na razie tylko stronę techniczną, bo mam jeszcze mało godzin wyjeżdżonych żeby oceniać gameplay (tutaj też dużych zmian raczej nie będzie).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SebaD86: W 4 nie grałem, a piątka po parunastu dniach gry zaczyna mnie nudzić, tak samo jak przedmówcy jestem zdziwiony że tak mało ludzi jest na serwerach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
A no i często nie działa resetowanie auta, a samochód potrafi się zawiesić na kamieniach często. Plus debilne znaki ostrzegawcze tak umiejscowione, że często się trafia w budynek i "niepowodzenie".
  • Odpowiedz
@SebaD86: Zdecydowanie 4 na plus. Lepsza, chociaż dość mała mapa, pory roku (zima!), fajne brytyjskie klimaty, mało zarysowany tandetny wątek festwialu samego w sobie, kupa ludzi na serwerach i przede wszystkim - mało bugów.

FH5 to póki co dla mnie w sumie dość nudna mapa, mnóstwo irytujących błędów, strasznie cringe'owe wątki festiwalowe, dziwnie mała ilość osób na serwerach, kompletny bałagan na mapie - nie wiadomo czy się ścigać, robić zadania/"misje"
  • Odpowiedz