Wpis z mikrobloga

@Marcinnx: Tydzień temu byłem i jest faktycznie jest tak jak na obrazku nawet steward się śmiał że z powodu covid może tylko jeden rząd wstawać a potem i tak potem jak sardynki jedzie się w autobusie
  • Odpowiedz
Najlepsze jest jak na lotach długodystansowych podają posiłki. Na godzinę PAN zezwala na zdjęcie kagańców i wszyscy szamają aż miło, po czym przez mikrofon przypomina hop hop zakładać spowrotem, i jak na zawołanie wracamy do szeregu


@Bajzel2012: a bo widzisz, wynika to z wyjątkowo skomplikowanej budowy wirusa, który wypracował już pewne mechanizmy psychologiczne, a mianowicie namiastki empatii. Kiedy wirus widzi, że ludzie są głodni to myśli sobie "a to na
  • Odpowiedz
widać, że ktoś dawno nie był na lotnisku, ani też w samolocie na początku pandemii xD

@Marcinnx:
ale cały czas bawi jak zakazy do lasu i to, że około 50% wykopków broniła tego w pierwszej fazie XDDDDDD
Przypomnę tylko atak na Chajzera, bo przejechał przez polanę leśna rowerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bajzel2012: #!$%@? dramat to jest, lot 11h, człowiek próbuje się zdrzemnąć, siedzi sam, w słuchawkach

"HALO PROSZĘ PANA PROSZĘ ZAŁOŻYĆ MASKĘ NIE ŚPIMY"

i tak założyłem tylko na usta
  • Odpowiedz
ja byłem. Stłoczeni ludzie czekali kilka godzin aż 2 urzędników sprawdzi czy aby na pewno wszyscy są zaszczepieni.


@Chris_Karczynski: o tym dokładnie mówię! ( )


na terminalu nikt nie daje #!$%@? o to gdzie stoisz i
  • Odpowiedz
@mozaika: latanie jest wbrew pozorom jest dość bezpieczne. W samolocie cyrkulacja jest kierunkowa z sufitu w podłogę, co minimalizuje roznoszenie wirusów, dodatkowo wentylacja jest wyposażona w niezłe filtry HEPA. Parę razy znajomi czy rodzina dostawali ostrzeżenie, że siedzieli w pobliżu zainfekowanego na covid, ale nikt się u mnie nie zaraził. Nie mówię, że to nie możliwe ale to co innego niż jazda z chorym w aucie, gdzie powietrze wiruje w
S.....v - @mozaika: latanie jest wbrew pozorom jest dość bezpieczne. W samolocie cyrk...

źródło: comment_1638357647kX4O9azYP8YmvT8nj3ga4t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mozaika: no ale co? Zarazisz się 30 minut później, więc masz większe szanse na wyleczenie!
Przez pół godziny można wymyślić lekarstwo albo dwa!
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz