Wpis z mikrobloga

Dobrze, że lewica nie wie, że ojcowie dominujących wśród nich obecnie nurtów są dwaj panowie którzy bardzo lubili małych chłopców i ogłaszali to publicznie. No chyba, że to już jest ok bo się pogubiłem.
  • Odpowiedz
@Bounty: xD

Nikt za poglądy nie zwolnił Kurdej-Szatan, jakoś inne celebrytki typu Ostaszewska ma pewnie taki sam albo zbliżony zestaw poglądów i jakoś nikt nie ma z tym problemu i nikt jej nie canceluje, co najwyżej zraża do siebie pewną grupę osób, które nie pójdą na film w którym gra i tyle.

BKS dostała po dupie za chamskie pomówienia i brak refleksji i szczerych przeprosin za swój brak kultury. Żadna sensowna
  • Odpowiedz
Czy jeśli ktoś straci kontrakt reklamowy przez swoje chamstwo, to też napiszesz "cancel culture"?


@shiverr: widać, że nie przeczytałeś moich wypowiedzi. Napisałem, że jej twarz przynosiła playowi straty, więc nic dziwnego że ją #!$%@?. Bawi mnie płacz o cancel culture, które jest dla mnie takim samym wymysłem prawactwa, jak marksizm kulturowy. Jeżeli prawactwo potrafi zasypywać konsultantów play zadaniami zwolnienia kurdej szatan, bo obraża straż graniczną, i nie widzą w tym nic
  • Odpowiedz
o niepoprawnych poglądach?


@Bounty: ale fikoł lewacki. Ona nazwała ludzi mordercami, a lewactwo na zachodzie szykanuje ludzi za twierdzenie, że są dwie płcie, czy tylko kobieta może mieć okres xD

@SzybkieSondy: Masz na myśli ten spektakl Dziady? Ten co lewactwo kwiczało, a okazało się, że to wcale nie są Dziady takie jakie są, ale nowoczesne lewicowe współczesne analogicznie, ale o tym już nie powiedzieliście.
Innym jest to, czy należy zakazywać
  • Odpowiedz
@Bounty: ok, wymysłem jest to, że Ginę Carano usunięto z obsady Mandaloriana za sprzeciw wobec nienawiści kierowanej w stronę wyborców Trumpa, wymysłem jest to, że Johnny Depp stracił angaże po tym jak jego była oskarżyła go o przemoc, wymysłem jest to, że ktokolwiek w branży mediów/rozrywkowej wyrazi sprzeciw wobec współczesnych trendów premiujących inkluzywność i promujących sprawiedliwość społeczną to może liczyć na brak ofert ze strony wytwórni?

Ok ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Masz na myśli ten spektakl Dziady? Ten co lewactwo kwiczało, a okazało się, że to wcale nie są Dziady takie jakie są, ale nowoczesne lewicowe współczesne analogicznie, ale o tym już nie powiedzieliście.


@Blaskun: O NIE! TYLKO NIE LEWACKIE DZIADY!
  • Odpowiedz
Cancel culture? Np. domaganie się od firmy zwolnienia pracownika o niepoprawnych poglądach? Brzmi zupełnie jak historia Kurdej-Szatan


@Bounty: Bezpodstawne oskarżenia SG o mordowanie ludzi to poglądy xDDDDD
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: Kolejny fikoł. Nie zmieniaj tematu. Było tak jak napisałem. Czemu nie mówiliście od razu jak było naprawdę tylko kwik, że pisiory Mickiewicza już zaczeli cenzurować, a okazało się, że tylko lewacką wersję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz