Wpis z mikrobloga

@Heexi: oglądaj prosów to się dużo od nich nauczysz. olso polecam wpasowywanie się w metę, czyli granie najlepszymi bohaterami z dobrym buildem na dany patch. No i nie buduj mr przeciwko samym ad xD
@Heexi: niektóre skille postaci mają obrażenia magiczne, a niektóre fizyczne, ale #!$%@? tam masz tyle zależności, że w sumie to nie chce mi się tłumaczyć xD

mr - magic resist
ad - attack damage
ap - ability power
surr -surrender
ff - surrender
op - pedał
@Heexi: gram w to ścierwo od 1 sezonu jak przestałem grać w Dotkę na Garenie (ehh, to nie wróci)... no i grałem długo, przeżyłem Yasuo incident 13 listopada w piątek i dostałem bana za pisanie "gg ez" po każdej gierce... potem wróciłem, i tak się #!$%@? kręci od 13 lat prawie.
Serio, ta gra jest jak kawa i kokaina w jednym. Smakuje, ale cie niszczy, chcesz przestać a wracasz. Nie zaczynaj,
@Heexi: ale jak chcesz masz - https://mobalytics.gg/blog/league-of-legends-terms/ gdzieś znalazłem linkacza bo ktoś inny pytał. Ale ostrzegałem, nie płacz potem na wykopie, że te ścierwa z bota feedują, ten kretyn na topie to wyspa a jungler wali konia na respie kiedy enemy clearuje jego jungle... a mid będzie płakał, że jg diff nie patrząc na to, że #!$%@? bez wizji 2 towera... LoL w pigułce.
@Ernest1: czy ty przeczytałeś co ja napisałem czy nie przeczytałeś co napisałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeczytaj. Potem jeszcze raz. Jak już przeczytasz 3 razy odpowiedz na jedno pytanie - czy piszę o sobie? Napisałem aby OP tak nie pisał. LoL w pigułce to właśnie kretyni co będąc na bocie płaczą, że top wyspa. Będąc na topie, płaczą, że supp to debil a adc feeduje. Mid płacze,
@Heexi

@Heexi: gram w to ścierwo od 1 sezonu jak przestałem grać w Dotkę na Garenie (ehh, to nie wróci)... no i grałem długo, przeżyłem Yasuo incident 13 listopada w piątek i dostałem bana za pisanie "gg ez" po każdej gierce... potem wróciłem, i tak się #!$%@? kręci od 13 lat prawie.

Serio, ta gra jest jak kawa i kokaina w jednym. Smakuje, ale cie niszczy, chcesz przestać a wracasz. Nie