Wpis z mikrobloga

Mirki, postanowiłem przeprowadzić eksperyment. Zobaczymy ile da się zarobić wymieniając codziennie posiadane krypto na kryptowalutę, która aktualnie najmocniej rośnie.
Czyli analiza wsteczna zawsze skuteczna i lecimy za tłumem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczynam od 10 Euro i kupuję kryptowalutę, która na Bitpandzie ma najwiekszy procentowy przyrost w ciągu ostatnich 24h. Dzisiaj padło na Stacks (STX), który w momencie zakupu miał 21,44% wzrostu.
W kolejnych dniach (będę się starał robić to wieczorem) będę wymieniał to na kryptowalutę, która w danym momencie będzie miała na Bitpandzie największy procentowy wzrost w ciągu ostatnich 24h.

Dzień 1:
Kryptowaluta wymieniona: -
Wzrost wartości od wczoraj: -
Kryptowaluta kupiona dzisiaj i jej wzrost w 24h: Stacks (STX), 21,44%

Obecna wartość: 10€
Wzrost wartości od początku eksperymentu: 0%

Tag do obserwowania #kryptomomentum

Jeśli macie pomysł co jeszcze można zawrzeć w codziennych statystykach to piszcie w komentarzach.

#kryptowaluty #altcoin #stacks
  • 47
  • Odpowiedz
@BjornIronside: a ja myślałem, że mój eksperymet jest porąbany () trzymaj się motzno, trzymam kciuki za jak największe wyniki ( ͡º ͜ʖ͡º) ja na razie z 10$ mam 4589$ ale puściłem dziś szorta na szybko w pracy bez analizy co się zemściło i chyba będę na minusie z 50% (,)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Deprarept: 1. Musiałbym ogarnąć jak to się robi. Może jutro nad tym usiądę.
2. W sumie jak wyżej, może jutro usiądę i zrobię jakiegoś Excela.
@Napierii: tak, jeśli będzie ta sama to zostawiam. Zastanawiam się w sumie co jeśli wszystkie będą spadać, ale chyba po prostu wtedy będę wymieniał na tą która spadła najmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz