Wpis z mikrobloga

It's happening #przegryw #antykapitalizm

Dlaczego redpill i socjalizm to jedyny ratunek dla przegrywów?

Każdy system hierarchicznej własności(kapitalizm) będzie zamieniał relację z drugim człowiekiem w transakcję finansową. Nigdy nie możesz być pewny czy twój partner partnerka nie jest z tobą dla korzyści majątkowej, i zerwanie z tą hierarchią to jedyny sposób na uczynienie relacji międzyludzkich czystymi. Wyłuskanie esencji dobroci międzyludzkiej. Odpowiedź jest jedna - socjalizm, komunizm.

Wielu myśli, że drogą do zniesienia blackpill i innych ideologi to powrót do konserwatyzmu. Otóż nic bardziej mylnego. Konserwatywne związki oparte o ekonomiczną dominację jednej strony to prosta droga do pozbawienia się jakichkolwiek relacji z inną osobą. Będziecie dokładnie tak samo wyobcowani, tylko dodatkowo będziecie musieli pracować za dwóch. Esencją wspólnot komunistycznych(nie mylić z PRL i innymi totalitaryzmami który komunizmem nie były bo nadal istniała własność, i pokrewna hierarchia) jest stawianie człowieka, i relacji z innymi na pierwszym miejscu. W kapitalizmie - konsumpcja. Stąd też mimo pozornego wzrostu technologicznego zaawansowania, nie jesteśmy szczęśliwsi. Każda relacja z innym w internecie jest dokonywana przez barierę, która została precyzyjnie wytworzona, żeby jak najwięcej konsumować, i pracować, a siłą rzeczy przyspieszać akumulację kapitału u klas najbogatszych. Struktura dialogu która jest stworzona aby maksymalizować zarobek nigdy nie będzie maksymalizowała szczęścia, ani nawet ułatwiała relacji społecznych, bo a nóż ktoś jeszcze będzie wolał spędzać czas z innymi na rozmowie, a nie na wydawaniu. W ten sposób stworzyliśmy sobie piekiełko w którym wielce przydatne narzędzie technologii oddziela nas od siebie. A w dłuższym okresie pozbawia nas nawet prostych społecznych odruchów. Trzeba zmienić cel, a jedynym sposobem na to w wielu przypadkach jest socjalizm, czyli społecznictwo. Człowiek na miejscu pierwszym, zysk dalej. Nic nam po wygodach, jeżeli człowiek nie ma woli życia, i leży ciągle bezczynnie.

#redpill #blackpill l #takaprawda #feels
G.....d - It's happening #przegryw #antykapitalizm

Dlaczego redpill i socjalizm to...

źródło: comment_16382798404IgVhnr2QPzzoJqOa6zrCx.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Girl_Debord: I właśnie to mnie w was lewakach ciekawi z 1 strony mówicie o równości a z 2 że kobieta najlepsza feminizm i te sprawy. To jak to w końcu jest ? A jak się odniesiesz do postulatów anarchistycznych lewej strony oraz to zakazywania spożywania mięsa itd. Socjalizm komunizm to wolność i jak ktoś chce zjeść hamburgera to zje tego hamburgera z WOŁOWONĄ ( ja nw jak można jeść hamburgera
  • Odpowiedz
I właśnie to mnie w was lewakach ciekawi z 1 strony mówicie o równości a z 2 że kobieta najlepsza feminizm i te sprawy. To jak to w końcu jest ?


@Towarzysz-ka_szary_PaSeK0991: feminizm i równość są tożsame

A jak się odniesiesz do postulatów anarchistycznych lewej strony

jakich
  • Odpowiedz
@Towarzysz-ka_szary_PaSeK0991: Socjalizm oferuje dokładnie to samo tylko zastąpi szefa pierwszym sekretarzem. Przecież elita partyjna nie będzie jeździć z plebsem komunikacją. I obawiam się, że oskarki i tak miałby lepiej od nas w socjalizmie.
Przegryw będzie miał p--------e w każdym systemie. A kapitalizmie przynajmniej można zawsze iść na diwy.
  • Odpowiedz
@Waffenfarbe: Najpierw rozróżnijmy socjalizm PRL( gdzie serio była bieda i jedno wielkie g---o) a socjalizm prawdziwy. W Socjalizmie też były burdele i sie chodziło na nie. Dodatkowo jakaś hierarchia musi być jak ktoś jest u władzy to jeździ jakimś lepszym autem ( raczej maluchem by nie jeździł) a w KAPITALIZMIE to jest tak że ktoś jeździ np golfem a prezydent opancerzonym samochodem za 20 letnią pensje a niektórzy z rządu
  • Odpowiedz
@Girl_Debord:
1. Feminizm i równość tożsama ? od kiedy niby bycie LEPSZYM od faceta i szmacenie go jest równością. Ba wyzywanie facetów też jest lepsze ? A wgl zachowanie feministek jest poniżej krytyki.

2. No np wasza lewacka bojówka antifa robi syfy bije ludzi gwałty itd anarchia totalny chaos.

3. Owszem moralny ale socjalizm i komunizm to wolność jak ktoś nie chce tego popierać to niech nie kupuje ale jest grono które chce spożyć hamburgera i ta wolność im to zapewnia dodatkowo dzięki temu są miejsca pracy które socjalizm i komunizm musi
  • Odpowiedz
@Towarzysz-ka_szary_PaSeK0991: Ja mam w dupie jakim samochodem jeźdżą rządzący krajem. Jeśli król/pierwszy sektretarz/prezydent dobrze sprawuje obowiązki to niech jeździ nawet złotym rollsroycem. A miernot nie będę szanował nawet jak będą jeździli na hulajnodze. I nie wiem czy ChRL ma taki dobry system choć na pewno lepszy niż zachodnia liberalna demokracja. Ich potęgę zbudowano na taniej sile roboczej dla zachodnich korporacji. I chiński socjalizm nie pomógł milionom tamtejszych przegrywów, którzy zostali
  • Odpowiedz
@Waffenfarbe: Zacznijmy ze Chiny to duży kraj dlatego ta liczba tych biednych facetów jest taka duża (Chodź wolałbym jakieś dokładne statystki ale bazujmy na tym co napisałeś) Dodatkowo sytuacja facetów jest tam taka przez ludzką mentalność bo gdy wprowadzono politykę 1 dziecka i dużo rodzin pozbywało się dziewczynek ( bo jak był syn to się zaopiekuje na starość itd ) Nie każdy system jest idealny ale przynajmniej starają się coś
  • Odpowiedz
@Towarzysz-ka_szary_PaSeK0991: W sumie w tych socjalistycznych Chinach pieniądze liczą się bardziej niż w Polsce. Np. bez własnego mieszkania nigdy nie znajdziesz żony. I dużo bogatych kobiet jest niezamężnych bo wolą być same niż związać się z biedakiem.
I ja bym wolał system w stylu imperium rzymskiego gdzie państwo zapewnia plebejuszom wikt i opierunek a do tego dochodzą różne rozrywki i tanie diwy. W starożytnym Rzymie nie było przegrywów.
  • Odpowiedz
@77023: dorzuć do tego porzucenie tradycyjnego modelu rodziny i monogamii. chyba, że towarzysz chce wprowadzenia przymusowej redystrybucji seksu
  • Odpowiedz
@Waffenfarbe: Chin nie można opisać tak czarno-biało. Owszem rządzi nimi partia komunistyczna w nazwie, rząd ma dużą władzę ale z ekonomicznego punktu widzenia niewiele mają wspólnego od 40 lat. Bardziej to już jest zbliżone do modelu faszystowskiego, w którym prywatne firmy funkcjonują samodzielnie ale są w łóżku z rządem.
No i racja, w takim socjalizmie w praktyce panuje niesamowite kolesiostwo. Dziś nie jest doskonale, ale jest SZANSA by sobie polepszyć
  • Odpowiedz
wyglądzie( nie bez powodu użyłem określenia kryteria podstawowe LMS), który jest progiem 0


@77023: To jest to o czym mówię gdy wspominam że jednak osobowość ma znaczenie. Tylko że to się nie sprzecza z tym że najważniejszy jest wygląd. Widziałem że laski potrafiły atrakcyjnego gościa rzucić bo miały go dość, był niedojrzały, wkurzający, cokolwiek... no ale takiemu przegrywowi nigdy nawet nie dałyby szansy udowodnić czy ma dobry czy zły charakter,
  • Odpowiedz