Wpis z mikrobloga

Jestem zgłoszony jako domownik na kwarantannę. Tylko kwestia jest taka, że nie dostałem żadnego info ani sms, ani mejla o tym. Nikt się ze mną nie kontaktował też telefonicznie. Wszedłem na IKP i tam też nie ma info, że jestem na kwarantannie. Więc tak naprawdę, gdyby osoba, która mnie zgłosiła, mnie o tym nie poinformowała to nawet bym nie miał możliwości się dowiedzieć, że na niej jestem. U Was też występował taki brak informacji? Ta osoba była zgłoszona tydzień temu, to już chyba powinny być dane na IKP...

#covid19 #koronawirus
  • 14
Zaloguj się na konto zusu pue wpisz coś sobie takiego załóż tam konto i tam będzie informacja odnośnie nałożonych izolacji czy kwarantanny


@JeanPaulMarat: Ale chyba nie do końca o to OPowi chodzi. Skoro go nikt nie poinformował o kwarantannie, to jakim prawem on sam ma to sprawdzać i się dowiadywać, czy ktoś mu tę kwarantannę nałożył, czy nie?

@newskamil11: Tak bym to traktowała: nie masz żadnej oficjalnej komunikacji w tej
@rad_kop: a weź mi wytłumacz bo nie jestem aż tak biegły umysłowo. To co wysłałeś oznacza, że powinienem zostać poinformowany dowolną drogą: sms/mejl/skan dokumentu, a skoro nie zostałem, to wywalone jajca? Czy konkretnie powinienem dostać skan na mejla, jak rok temu dostałem od razu?