Wpis z mikrobloga

@Grandek: Jedni i drudzy są siebie warci. Miesiąc temu inflacja 6,8%, a ważniejsze #!$%@? o biednych podrzutkach przy granicy. Zauważyłem, że zawsze jak dzieje się coś ważnego w związku z ekonomią - odczyty inflacji, podpisywanie wału przez sejm, potem prezydenta, itp. to znajdują sobie temat zastępczy, a opozycja elegancko łapie zarzutkę.
@ZaplutyKarzelReakcji: Tak sobie z ciekawości zerknąłem na główne największych portali informacyjnych. Najważniejsze informacje z dziś:

- Covid/Omikron

- Złota piłka

- Mejza

- Filipiak

- Ta kobieta co zmarła w Pszczynie

Inflacja gdzieś się przebija jak się przescrolluje do odpowiedniej sekcji, jako jeden z wielu wpisów bez żadnego wyróżnienia. No bardzo się tym przejmują.
@Grandek a wg mnie to jest ważny temat. Bardzo popieram dostęp do aborcji, ale takiej buty, arogancji, chamstwa i prostactwa nie znoszę!!!!!
Świński ryj i takież zachowania.
Locha
@ZaplutyKarzelReakcji: przecież gościu któremu tak chamsko odpisałeś nie powiedział że nikt nie informował o inflacji tylko że były "ważniejsze" rzeczy którymi opozycja i opinia publiczna się zajmowała, a to się nie wyklucza mireczku.

Jedni i drudzy są siebie warci


Bardzo dobrze napisał. Pozdrawiam