Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #seks #ciaza #kobiety

Mirki, jak radzicie sobie z nagłym brakiem seksu kiedy żona zajdzie w ciążę. Jesteśmy kilka miesięcy po ślubie, te kilka miesięcy to był najlepszy okres w moim życiu jeśli chodzi o sprawy łóżkowe, żony nigdy nie "bolała głowa" i miała bardzo często ochotę, nie tylko w nocy ale też w dzień, często w niespodziewanych momentach, praktycznie nie pamiętam żebym musiał się o to kiedykolwiek prosić a wręcz przeciwnie ona czasem budziła mnie w środku nocy bo jej się zachciało. Stwierdziliśmy że nie będziemy jakoś bardzo starać się o dziecko ale też nie będziemy bardzo uważać z zabezpieczaniem się skoro możemy sobie już pozwolić na bąbelka (jest dom, praca itp). No i na wpadkę długo nie musieliśmy czekać, oboje jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi ale odkąd się dowiedziała to praktycznie od tego momentu nagle całkowicie przeszła jej ochota na seks, na początku rozumiem jakieś mdłości itp. ale potem też ciągle a to ból głowy, a to spać się chce bo do pracy rano, a to nie ma nastroju, rozmowy w łóżku od razu schodzą na sprawy niezachęcające w stylu dziecko, rodzina. Czy wy też tak mieliście? Czy to kiedyś minie czy już do końca życia będzie stereotypowy ból głowy wieczorem? Żebyście nie mówili że przesadzam, jest już w 4. miesiącu a odkąd się dowiedziała uprawialiśmy seks może z 2 razy i to tylko dlatego że ja bardzo nalegałem, wcześniej minimum 5 razy w tygodniu a czasem i 10.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a5f2a9596226000a578882
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 74
AluminiowaŁania: Twój wpis jest bardzo niedojrzały. Twoja żona zaszła w ciążę, założyłeś rodzinę, a Twoim największym problemem jest teraz to że żona przestała się z Tobą kochać 10x dziennie? Zrób 2 kroki w tył i przestań myśleć jajami. W ciąży jesteście obydwoje, tyle że ona nosi Twoje dziecko z sobie. Trochę empatii. Naciskaniem sytuacji nie poprawisz, możesz wyjść tylko na buca który myśli wyłącznie o sobie - kompletne przeciwieństwo tego jak
GłuchyOnkolog: Dzisiaj się urodziłeś? Od wielu lat w internecie są tematy zakładane przez mężów/żony z narzekaniem jak drugiemu nie przestaje się chcieć/przestało się chcieć. Ślub powinno się brać po drugim dziecku, jak już libido jest solidne i znane. Kobietom często odechciewa się seksu po dziecku czy rok po ślubie, więc trzeba uważać z wyborem partnerki. Mówisz stereotypowy, więc coś tam musiałeś słyszeć, ale częsty seks Cię zaślepił.

Nie zdradzaj, bo jak
MglistaOrka: Telepie mnie jak widzę, że do zakładania rodziny zabierają się faceci, którzy są egocentrycznymi dzieciakami, traktującymi swoje żony jak automat do seksu. Seks jest czynnością która ma zbliżać dwoje ludzi do siebie, jest formą komunikacji!!! Spuścić z krzyża to sobie można pod prysznicem. Załamuje mnie nasza kultura, wszystko przez idiotyczne tabu, brak edukacji seksualnej co spycha seks do stereotypów "facet zawsze musi", "kobieta powinna zawsze dawać". Obrzydliwe w #!$%@?. Przestańcie
BliskiPotwór: Primo - to prime time właśnie minął. Biologia ma w dupie ludzkie szczęście, więc nie licz, że wszystko powróci do normy po jakimś czasie od urodzenia dziecka. Wykonałeś swój biologiczny obowiązek, instynkt zaznaczył, że oprogramowanie wykonało swoje zadanie i tyle. Teraz będziesz, jak to ładnie określili, wołem pociągowym. Zapewniaczem bytu.
Misiem z kanapy, który będzie utrzymywał żonę oraz dziecko, ale pożądanie zniknie. Generalnie dzieci, zapamiętajcie sobie jedną lekcje: pożądanie nie
facet zawsze musi", "kobieta powinna zawsze dawać". Obrzydliwe w #!$%@?.


@AnonimoweMirkoWyznania: Sama jesteś obrzydliwa. Sex jest jedynym powodem, dla którego faceci w ogóle pakują się w ten interes. Jak chcesz żeby facet zarabiał kasę i #!$%@?ł z uśmiechem na ustach, a do tego był szczęśliwy to nie lekceważ jego potrzeb seksualnych bo inaczej może skończyć się rozwodem. Sex dla faceta to nie jest dodatek do związku tylko jego istota. Trzeba to