Wpis z mikrobloga

#dhl wy jesteście normalni? Rano wysyłacie smsa, ze paczka będzie 13-16:45. Jest 19:30 i #!$%@?, zero kontaktu. W mailu numer do kuriera, który nie istnieje. Na infolini #!$%@? wiedzą, nie mogą się skontaktować z kurierem. Dostalem do niego dobry numer - nie odpisuje, nie odpowiada. #!$%@? amatorka. Po ostatnia paczkę musiałem #!$%@? do centrum ladunkowego odkręcić sytuacje, bo wasz kurier #!$%@? się na terminalu i kliknął odmowa odebrania, a chciał kliknąć #!$%@? wie co, bo u mnie go nie było. Totalna amatorszczyzna. Miasto wojewódzkie, normalna dzielnica, żeby zaraz jakiś kurier nie płakał, ze na zadupiu mieszkam i kurier łaskawie tez na dwa dni jeździ. #kurier #kurierzy #bekaztransa
  • 7
@kasa: nie trać nadziei, u mnie ostatnio był grubo po 19, aż sam się zdziwilem.


@Lookazz: No ale nie o to chodzi. Jak się umawiają to niech ogarniają. Bym wiedział, ze dzisiaj nie dojdzie to sam bym do centrum logistycznego pojechał, albo poczekałbym do jutra, a nie czekać cały dzień i wieczór, bo może ktoś dowiezie.
@kwasnybigos: Ale #!$%@? mnie to obchodzi. W ogóle mieszkam w bloku, na duzym osiedlu, w większej dzielnicy. Poza tym mogę dużo zrozumieć. Jestem dostępny cały dzień, mogę podjechać do terminala po paczkę, mogę nawet na drugi dzień ja dostać, ale do #!$%@? nędzy muszę wiedzieć kiedy paczka będzie a nie siedzieć w domu jak ten pajac. Potem jeszcze taki debil kurier wpisze, ze odmówiłem odebrania. Jak się #!$%@? zaraz awanturę zrobie