Wpis z mikrobloga

Czy u Was pracują muzułmanie, albo weganie? Organizujecie spotkania przy alkoholu? Jeśli tak, jak radzicie sobie z tym, że te osoby nie jedzą kiełbasy z grilla i nie piją alkoholu?

#korposwiat #islam

--
Wszystkie nieodpowiednie komentarze będą usuwane

Spotkania integracyjne z muzułmanami i wegetarianami?

  • nie mamy takich osób i to plus 20.0% (10)
  • nie mammy takich osób, obojętne 28.0% (14)
  • przychodzą, nie lubię tego 4.0% (2)
  • przychodzą, obojętne mi 32.0% (16)
  • są wykluczani/wykluczane 16.0% (8)

Oddanych głosów: 50

  • 7
  • Odpowiedz
@Paula_pi: ja mam, jeśli się spotykamy na piwie, to pijemy piwo, jeśli się spotykamy na grillu, to jemy kiełbaski, a tak to efekt jest taki, że nie mamy spotkań na grillu. Między innymi przez takie osoby, chociaż powodów jest więcej i nie tylko te osoby są winne.
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: Coraz więcej osób nie pije alko, powody są różne. Ale tendencja jest wyraźnie spadkowa, stąd popularność piw zero. Myślę, że dobrze pójść tym torem i proponować spotkania w miejscach gdzie bez problemu można zamówić opcje zero. Teraz już chyba wszędzie.
Sama nie piję alkoholu już od okolo dwóch lat i nigdy mi nie przyszło do głowy, że to może być dla kogoś problem. Nie rezygnuje ze spotkań towarzyskich
  • Odpowiedz
@NadiaFrance:
1. W sprzedaży są dostępne kiełbasy z kurczaka, indyka, wołowe czy bezmięsne wegańskie. To że ktoś nie je wieprzowiny lub w ogóle nie mięsa to nie problem, że nie może przyjść na grilla.

2. Ty pijesz piwo, ktoś może pić herbatę. Inny napój w kubku to także nie jest bariera przeszkadzająca wspólnym spędzaniu czasu
  • Odpowiedz