Wpis z mikrobloga

Wersja KWP w Poznaniu:

Trzy młode kobiety spotkały się, żeby wspólnie spożywać a-----l. Piły na pętli tramwajowej na Dębcu, potem postanowiły pojechać na Stary Rynek. Kręciły się w centrum i w okolicznych uliczkach spożywały kolejne trunki.


W pewnym momencie postanowiły wejść do jednej z bram. Ponieważ była zamknięta, zaczęły się dobijać kopiąc drzwi. Zwrócił im uwagę przechodzący obok obcokrajowiec, obywatel Arabii Saudyjskiej.


Najpierw w jego kierunku poleciały wyzwiska. Potem dwie dziewczyny zażądały od mężczyzny pieniędzy. Ponieważ odmówił im, zaatakowały go. Obcokrajowiec został kilka razy uderzony pięścią w twarz. Mimo tego nie wydał atakującym pieniędzy. Kiedy próbował zadzwonić na policję wówczas jedna z kobiet uderzyła go tak mocno, że zniszczyła telefon. W pobliżu przechodził przypadkowy świadek, który zawiadomił policję.


Ale taki @Aleksander_Newski i tak wie lepiej jak było:

Pewnie był na wakacjach i jako że u siebie nie może nawet zobaczyć twarzy innej kobiety to tutaj chciał znaleźć jakieś łatwe idiotki do łóżka.


#

Cała historia brzmi tak nieprawdopodobnie, że niemal na pewno gość ją zmyślił. Pewnie nasłuchał się od kolegów, że w Polsce wystarczy na ulicy zaproponować kobiecie s--s żeby iść z nią do łóżka. Sam chciał spróbować i trafił na takie, które zamiast odejść zniesmaczone postanowiły mu się odpłacić za jego chamstwo.


#

#shitwykopsays #shitnewskisays #newskicontent

#neuropa - polecam komentarze gimbobojowników o lepszą Polskę ;-)
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 5
@gorzka: głupie pytanie. Piszę na mikro, ponieważ tutaj działają tagi. Dzięki temu mogę zwołać moich kolegów z kółka masturbacyjnego do zminusowania komentarzy Newskiego.

Gdybyś przeczytała jego komentarze znajdujące się powyżej, to już byś o tym widziała.

  • Odpowiedz
@Espo: nie ogarniam bo pierwsze widzę, a komentowanie komenatrzy ze znalezisk na mirko kojarzy mi się z często praktykowanym zachowaniem "przenieśmy dyskusję na mirko to nie dostaniemy minusów"
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Bardziej obiektywnie dało się napisać w komentarzu. Ale pomijając element żebractwa to moje zarzuty bezpodstawne nie są. Artykuł jest niejasny i sam fakt spotkania tych trzech naćpanych dziewczyn z Arabem moim zdaniem jest opisany bardzo stronniczo.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: wciąż, na poparcie tezy o stronniczości tego artykułu podałeś wg mnie bardzo słabe argumenty. Aha, i jeszcze taki szczególik:

Cała historia brzmi tak nieprawdopodobnie, że niemal na pewno gość ją zmyślił.


A w
  • Odpowiedz
Tego świadka rozumiem też wymyślił? :)


@cytoblast: Przecież ja nie kwestionuję żadnego świadka, ani tego, że te 3 nastolatki pod wpływem jakiegoś środka odurzającego go pobiły Oo

Mówię cały czas o czymś innym.
  • Odpowiedz
@fredo: Jak widać prawda jest niezależna od woli większości. Akurat moja niechęć do kultury, która katuje\niewoli kobiety i morduje niewiernych nie ma zbyt wiele wspólnego z tym całym problem. Trochę zabawne, że to Twój jedyny argument. Ale skoro jesteś komunista...
  • Odpowiedz
@Espo: Przecież nie od dziś wiadomo że Newski jest nawiedzony, tak więc nic nowego tym wpisem nie odkryłeś. Ale miło że to poszybowało do gorących, może więcej osób zwróci uwagę na takie treści.
  • Odpowiedz
@fredo: Pochodzenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy jeśli będę szedł o 23 przez blokowisko rozmawiając z moim przyjacielem, znawcą poezji. Dyskutując zaciekle o wyższości barkowej poezji dworskiej nad staroangielskimi poematami i nagle z okolicznego trzepaku przyjdzie do nas przyodziany w dres i bluzę z kapturem przedstawiciel lokalnego folkloru rozsądzając spór na rzecz tego drugiego popierając to stosownymi przykładami. To na ile oceniasz prawdopodobieństwo takiego zdarzenia?

Podobnie
  • Odpowiedz
@KapitanPlaneta: Cześć jestem Aleksander Newski. Za każdym razem gdy jakiś troll/przegryw/stulejka/lewak będzie nieudolnie próbował mnie obrazić ja będę rósł w siłę i utwierdzał się w przekonaniu, że moja obecność jest tu konieczna :)
  • Odpowiedz