Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#allegro
Po co @allegro_pl robią te oferty black week skoro np. Lego wyprzedały się w 2 sekundy?
Jaki jest sens dawania limitowanych ofert, które skupują automaty?
Wypadałoby dać jakąś captcha czy coś bo nie ma szans nawet wybrać sposobu zapłaty a 500 produktów znika w sekundę.
To wcale nie jest zachęcające a wręcz powoduje wkurzenie jak automat wykupo 500 ofert w sekundę.
  • 21
@fstab: i co allegro odpowiada jak wczoraj napisałem post, aby ciśnienie trochę zeszło? Pokazuje mi różnice, między kupuje i płace, a kupuje. Litości, tragikomedia. Nagle dostawa do żabki, biedronki, orlenu, paczkkmat to zapomnij, musiałbyś być botem, a kurier gdzieś na końcu. Może komuś oddam to lego za normalna cenę, bo dzisiaj chciałem przekonać się, czy znów tak będzie. Jednakże lubię przyjaciół.
@zxwe: Generalnie przy tak ekstremalnym shoppingu najlepiej używać appki Allegro i użyć ostatnio wybranych opcji dostawy, a płatność Google Pay / Apple Pay, bo tak jest najszybciej. Rzeczywiście jeśli wybierasz inne opcje niż zazwyczaj to można nie zdążyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kneefer: wybrałem płatność kartą kredytową, aplikacja się przywiesila na sekundę i juz za późno. Co lepsze zawsze kartę mam wybrana od razu a tu pokazał wybór z listy kart gdzie jest tylko jedna na liście.
Bezsens.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zxwe: kumpel ma kolekcje z 3000 figurek i polował, nie udało mu się, liczyłem, ze ja kupię i mu dam, bo szuka tego długo. Ech :/
@kneefer: zgadzam się, ale tutaj tak namieszali z dostawami, a niekiedy z wyborem nawet płatności, że można pogubić się. Jak to trwa maks 20 sekund i nie spodziewasz się takich komplikacji to ciężko. Switcha kupiłem chyba w 3 sekundy i teraz zastanawiam się jak to zrobiłem, bo jeszcze blikiem. Tutaj kartą, ale tak to zamulało, że myślałem, że nie da rady. Kurier był na samym końcu, a na początku wybór paczkomatu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RoyKeane: w obserwowanych liczył czas kliknąłem równo na 00, dałem kup, zapytal o kartę kredytową potwierdź mimo ze jest tylko jedna i czas sie skończył.

Moim zdaniem to patologia, większość to boty a reszta kwestia dużego szczęścia.
@RoyKeane: pewnie, że dało się, ale tutaj znów namieszali z dostawą i płatnością, jakbym nie był świadomy tego to nie zdążyłbym. Wczoraj mnie totalnie to zaskoczyło i aukcja trwała chyba 15 sekund. Aczkolwiek promocje z morele to całkiem inny kosmos patologii.
@fstab: Dzisiaj właśnie boty nie dały rady, bo trzeba było przy zakupie wybrać sposób wysyłki, więc żaden automat rady nie dał. Ja kupiłem w 21 sekundzie po starcie oferty i wtedy było jeszcze 290 sztuk, wiadomo przecież było że oferta nie będzie wisiała dłużej niż minutę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@allegro_pl: a wystarczy np. wprowadzić captcha czy coś tego typu. Wy naprawdę nie widzicie tego, ze niektóre oferty znikają w kilka sekund i często wybierając sposób dostawy nie da się zdarzyć?
@fstab: dziwne, mi na przykład po kliknięciu kupuję i płacę wyskoczyło tylko okienko do podana kodu blik i tyle, zakup zrealizowany w 4 sekundy i to wszystko ręcznie bez botów