Wpis z mikrobloga

@majkolaj: też nie miałem PS4 i dla mnie dzięki kompatybilności wstecznej o dyskowi SSD PS5 to nadkonsola. Kupujesz PS Plusa na promce i masz dostęp do 20 niezłych gier z PS4, dodatkowo co miesiąc dostajesz nowe gry. Nie mają w co grać ludzie, grający 10 godzin dziennie od czasów PS4 chyba.
@majkolaj: Osoby mówiące, że nie ma gier to fani Xbox'a wymyślający jak zajebiście jest u nich(Forza+Halo) i milion gówno indyków w GP( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam niedawno zakupiłem PS i jestem zadowolony, ominęło mnie sporo gier z czwórki a teraz nadrabiam na świetnym sprzęcie a nowy dualsens serio robi wrażenie.
@majkolaj ja go zamówiłem, jutro lub wtorek powinienem mieć. Wiadomo najlepiej byłoby kupić golasa ale ciężko o takie oferty. Że 150 zł mogłoby być taniej no ale przeboleje
@majkolaj: Grałem przez ostatnie 2 lata na ps4. Ps5 mam od prawie miesiąca i już ograłem 2 nowe gry, przede mną jeszcze 4. W lutym wychodzi tyle nowych gier ze będę miał pewnie co ogrywać do połowy 2022. I to mówię o samych exach, do tego jeszcze zaległości i nie exy.
Gamepass jest spoko jak nie interesują cię konkretne produkcje i nie przepadasz za exami od Sony, w innym przypadku gp
@majkolaj to już zależy ile masz czasu na granie. Zwróć uwagę że gierki z PS4 to kupisz za bezcen. U mnie niedługo wybije rok posiadania ps5 (pierwsze playstation i druga konsola w życiu) i ograłem wszystkie unhcarted, oba the last of us, Spidermana, god of war, horizon, RdR 2, diablo 3 na konsoli gra się w kanapowym coopie lepiej niż na pc. Teraz cisnę hadesa
@jombl: W samym lutym sifu, horizon zero dawn. Z nie exow to elden ring. Potem początek marca gran turismo 7. Dalej stray, forspoken, god of war w tym samym roku. I duuuzo innych gier których nie wymieniłem i które pewnie zdążą zapowiedzieć jeszcze
@majkolaj: ja zatrzymałem się na 2015 roku ze względu na niedomagajacy pc, w kwietniu kupiłem konsole. Z takich rzeczy wartych ogrania, rdr2, tlou1+2, oba spider many, Detroit, dwa ostatnie asasyny jeśli lubisz rpgi, days gone, Horizon zero dawn, GoW to must Play imo