Wpis z mikrobloga

@s---k: nawet jeśli to clickbaitowy artykul, to przecież takie sytuacje sie zdarzają, ile bylo przykładów, ze laseczki pisały z turkami i im sponsorowaly wszystko po czym turek okazywał sie polakiem ktory ja wyrolowal na 50k XD
  • Odpowiedz
@s---k miałem taką historie w swoim otoczeniu. Akurat na amerykańskiego żołnierza. Niskie poczucie własnej wartości powoduje że ludzie wierzą w takie g---o. To test smutne
  • Odpowiedz
jakim kretynem trzeba być, żeby w coś takiego uwierzyć :D


@s---k: a czaicie jakie muszą być takie historie, które nigdy nie wypłynęły, bo ofiary się wstydziły przyznać? Większość nie wypływa nigdy xD
  • Odpowiedz
Niskie poczucie własnej wartości powoduje że ludzie wierzą w takie g---o. To test smutne


@Nie_wiem_nic: a to właśnie nie na odwrót? Przecież to trzeba mieć właśnie ego w------e w kosmos, żeby wierzyć iż zainteresował się Tobą amerykański żołnierz lub aktor z koreii. U nich w kraju nie ma lepszych partii?

Na takie g---o to sie chyba nabierają bardziej niedocenione szare-myszki, które w głębi mają o sobie bardzo wysokie mniemanie i
  • Odpowiedz
@s---k: Wiesz, niektorzy wierza zs jak co tydzien beda chodzic do "kiosku z czarami" i regularnie beda opowiadac wierszyki (ciągle te same) to jak umrą, to pójdą do nieba (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@s---k: to są naiwni ludzie, często starsi. Pracowałem kiedyś w punkcie wysyłki pieniędzy i jakaś pani chciała wysłać naprawdę gruby hajs do jakiejs nigerii czy innego afrykańskiego kraju do gościa, którego nigdy nie widziała na oczy, ale pisał jej ze jest lekarzem i pomaga dzieciom i potrzebuje pieniędzy
  • Odpowiedz