Wpis z mikrobloga

Chciałem coś kupić przez kupuję i płacę, pytałem dziesięć razy, czy wystarczy kliknąć i już będzie kupione. Wszystko miałem ustawione, podpięte i cudnie i co? Rozpoczyna się aukcja, a ja musze wybrać sposób dostawy z 10 możliwości, mapka wyskakuje z całą Polską, aby sobie paczoomat znaleźć. Cudny system. 8 sekund i koniec aukcji, bo nagle muszę sobie wybierać gdzie produkt ma dotrzeć.
#allegro
  • 4
@PanHagrid: tylko domyślny adres gdzieś wyparował, było 10 opcji i człowiek zagubił się, a aukcja 8 sekund trwała. Nagle wyskoczył wybór paczkomatu na mapce, chociaż adres i inpost mam ustawiony domyślnie. A to wiem, tak chciałem zrobić.
@allegro_pl: i co mi z tego? Dwa dni wcześniej czytałem i uznałem, że wystarcza dwa kliknięcia, aby zrealizować płatność. Nagle domyślny adres, czy to inpost wyparował i pojawiło się multum sposób dostawy, a niby w tym sposobie wszystko już jest wybrane, sposób płatności, dostawa i wyłącznie chciałem przejść do płatności to nie mogłem. Nigdy problemu nie było to teraz kilka osób miało wykasowany domyślny adres dostawy.