Wpis z mikrobloga

Nie jestem żadnym freethinkerem itp nic mi do tego jak ktoś spędza wolny czas, ale moglibyście wymyśleć sobie jeden tag na to całe gówno do oglądania? W piątek # thevar, wczoraj # alkomaster... Dzisiaj pewnie jakiś hotelparadise, albo inny rolnik. A jeszcze w międzyczasie jakieś patostreamy.... rozumiem że to elita internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jakby był jeden ogólny tag to na czarno i elo
#gownowpis
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kowixx chciałem dać ci plusa ale obraziłaś program rolnikszukazony. Także nie będziemy bawić się w jakieś plusy, tylko w imieniu wszystkich oglądaczy tego zacnego programu oczekuję oficjalnych przeprosin na naszym tagu. I masz Rigcz przyruwnujac patostrimy i walki zwierząt do rolnika?
  • Odpowiedz
@Kowixx ja tam myślę, że każdy z nas ma coś co jest na tyle głupie co go jednak w jakiś sposób odmóżdża. Jak nie oglądam patostrimow, hoteli paradajs itp. bo uwłacza to mojej godności. Tak lekkie zażenowanie i krindż w rolniku jest spoko. Myślę, że gdybyś obejrzała bez uprzedzenia od początku jakiś sezon to byś się być może wkręciła.
  • Odpowiedz