Wpis z mikrobloga

#tojestmultikonto #przemyslenia #fizyka

CZARNE DZIURY

Po głębszej analizie doszedłem do wniosku, że tylko czarne dziury pozostają niezmienne mimo upływu czasu. Ich pole grawitacyjne jest po prostu zbyt silne, a osobliwość jest zbyt mocno skupiona żeby w jej wnętrzu mogły zachodzić jakiekolwiek procesy fizyczne. W praktyce może oznaczać to całkowitą niewrażliwość na upływ czasu i brak jakichkolwiek zmian poza nabieraniem dodatkowej masy.
  • 26
  • Odpowiedz
@tojestmultikonto: matematyka i fizyka to dwie rozne dziedziny. mowisz o swoich glebokich przemysleniach, ktore obiektywnie rzecz biorac wcale glebokie nie byly, wrecz niezgodne z dzisiejszym stanem wiedzy.
no i czytajac jeszcze raz ten wpis sie zastanawiam co miales na mysli procesy fizyczne przestaja dzialac, chodzilo o prawa fizyki? ale ktorej fizyki xD kwantowej czy OTW? bo obydwie jak narazie maja luki i nie dzialaja dla wszystkich obiektow we wszechswiecie. mysle
  • Odpowiedz
procesy fizyczne przestaja dzialac

chodzilo o prawa fizyki?


@minerkoja: nic takiego nie napisałem. wymyśliłeś to sobie, a później pytasz mnie dlaczego zrobiłem coś czego nie zrobiłem.

ale ktorej fizyki xD kwantowej czy OTW? bo obydwie jak narazie maja luki i nie dzialaja dla wszystkich obiektow
  • Odpowiedz
@minerkoja: 9 to osobliwości w mojej tabeli (właściwie "pojedynczości"), obiekty o tak wielkiej masie, że zapadają się w sobie 9 x 2 = 18, 9 x 3 = 27, 9 x 4 = 36, 9 x 5 = 45, 9 x 6 = 54, 9 x 7 = 63, 9 x 8 = 72, 9 x 9 = 81

1 + 8 = 2 + 7 = 3 + 6 = 4 + 5 = 9 = 5 + 4 = 6 + 3 = 7 + 2 = 8 + 1

Wszystko co widzisz i jesteś w stanie policzyć jest jednym i tym samym, bo nie ma nic innego. Wszystko składa się z identycznych cząstek
tojestmultikonto - @minerkoja: 9 to osobliwości w mojej tabeli (właściwie "pojedynczo...

źródło: comment_16381339063y6HfF17ICqO8EeTAupzSX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@minerkoja: Przy czym złożone liczby pierwsze kończą się zawsze cyframi 1, 3, 7 i 9. Ja zaliczam 1 do liczb pierwszych, bo bez 1 nie ma 2.

1 + 1 = 2, 2 + 1 = 3, 2 + 3 = 5, 5 + 2 = 7, 7 + 2 + 2 = 11, 11 + 2 = 13 itd.

1 + 3 + 7 =
  • Odpowiedz