Wpis z mikrobloga

@WCB9968: ta wersja ma już ze 14 lat. Z ciekawości chciałem zainstalować i zobaczyć jak to wyglądało, ale nie mogę odpalić :P Najnowsza wersja to 1.12.1, po drodze było mnóstwo poprawek i usprawnień, nie wspominając o masie NewGRF, które pewnie w tamtej nie działają.
@FarmazonowyMsciciel: mnie się podoba, że "moja" wersja wygląda dokładnie tak jak ta z DOSa (no poza rozdzielczością i drobnymi dodatkami), a ta o której wspominasz, z tego co widziałem po zrzutach ekranu, ma już inną grafikę i to mnie odstrasza :(
ta o której wspominasz, z tego co widziałem po zrzutach ekranu, ma już inną grafikę i to mnie odstrasza :(


@WCB9968: nie patrz na screeny sylwka, on ma włączone obrzydliwe grafiki 32bpp. Od wersji 1.0.0 OpenTTD ma własne pixelowate grafiki, ale jeśli chcesz oryginalne, to wystarczy je wgrać do folderu OpenTTD/baseset (pewnie w obecnej wersji masz tam właśnie wgrany folder ttd-graphics z tymi grafikami).

Poniżej gra z oryginalnym interfejsem, ale na
FarmazonowyMsciciel - > ta o której wspominasz, z tego co widziałem po zrzutach ekran...

źródło: comment_1638048299dpuWoxzPIKA14ERQ0TE4Ct.jpg

Pobierz