Wpis z mikrobloga

Kara za wychodzenie z Champion selecta jest zdecydowanie zbyt surowa. I tak będę to abusować albo brać ludzi jako zakładników bo nie mam zamiaru grać z mainami Katariny/Yasuo z 30% win ratio na 40 gier. Drugi dodge w ciągu dnia, 30 minut. Dodali ponoć kolejny poziom który nie pozwala przez 12 godzin na solo q. W sumie #!$%@?, wole to i kupno smurfa za 15 zł na EUW niż oglądać te zwierzęta w akcji. Nawet nie sprawdzam każdego na op.gg bo pewnie nóż w kieszeni mi przed każdą grą by się otwierał ale jak robią problemy już w champion select to zerkam z kim mam do czynienia. Zwykle to stiltowany gość na 3-8 lose streaku pickujący postać którą ma gówniane win ratio albo w ogóle zero gier, ewentualnie wyżej wymieniony kaskader z 30% win ratio. Jeden taki gość jest jeszcze do wyciągnięcia ale jak jest dwóch to #!$%@?, szkoda nerwów.

#leagueoflegends #zalesie
  • 8
@ezoT: Tylko, że high elo to nie wiem, 1%, 0,1%? Mogliby to w prosty sposób rozwiązać, tracisz 1/3 czy 1/2 faktycznego MR jakie byś stracił przez przegranie gierki poza LP, do tego masz karę powiedzmy na maksymalnie godzinę i nie da się tego abusować. Ludzie to abusują bo MMR nie tracą tylko LP. Jakby MMR tracili to by sytuacja wyglądała inaczej. Ja bym dalej chętnie brał karę nawet straty połowy ilości
@AnonimoweLwiatko: typie zamiast poprosic aby sie zajeli matchmakingiem, poprawa rankingu, dodaniem nowych damemodów, itp to placzeszo kare za wyjscie z lobbyi bo jestes noobem co uzywa oprogramowania do sprawdzenia historii gier. nawet mi cb nie zalxD
@NewBlueSky: A żeby ci wszystkich #!$%@?łych mainów Yasuo, Yone, Akali, Vayne i Zeda z 30% win ratio do drużynki dawało. A spróbuj tylko jęknąć ( ͡º ͜ʖ͡º) Używam stronki i tylko i wyłącznie w przypadku gdy w Champion Select coś zaczyna nie grać. Uniknąłem kilku niepotrzebnych porażek i straty czasu, polecam. Matchmakingiem to oni się już 5 sezonów zajmują. Gamemody? Masz TFT, ARAM i URF/Spellbook. Mało
@NewBlueSky: A żeby ci wszystkich #!$%@?łych mainów Yasuo, Yone, Akali, Vayne i Zeda z 30% win ratio do drużynki dawało. A spróbuj tylko jęknąć ( ͡º ͜ʖ͡º) Używam stronki i tylko i wyłącznie w przypadku gdy w Champion Select coś zaczyna nie grać. Uniknąłem kilku niepotrzebnych porażek i straty czasu, polecam. Matchmakingiem to oni się już 5 sezonów zajmują. Gamemody? Masz TFT, ARAM i URF/Spellbook. Mało