Wpis z mikrobloga

#smartfon #vivo #telefony #azja

Planuję dziś zakup vivo x70 pro+. Korzystając z black friday, poszukiwałem stron z dostępnym danym modelem, jedyna strona, którą udało mi się znaleźć z najniższą ceną to ta:

https://tradingshenzhen.com/en/vivo-x70-x70-pro-x70-pro-plus/vivo-x70-pro-plus-12gb256gb-snapdragon-888-120-hz#idTabHCOM

Czy to faktycznie jedyne poza aliexpress miejsce z tym dostępnym modelem? Czy dostępność tego telefonu na rynku europejskim jest praktycznie zerowe? Pytanie szczególnie do koneserów zakupów elektroniki z Azji ;)
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MrGabor: Zerowe bo wersja pro+ nie trafia na rynek zachodni, tak samo było z x60 Pro+, którego kupiłem właśnie z trading shenzen i mogę polecić ten sklep, bardzo dobry kontakt na każdym etapie zamówienia, a także przed.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MrGabor: @Raa_V:
System, nawet w wersji angielskiej, ma gdzieniegdzie chińskie krzaczki, są preinstalowane chinskie apki. Trzeba też pamiętać, że większość aplikacji które będziecie potem instalować, ustawia automatycznie taki język jaki macie w systemie, bez możliwości manualnej zmiany na polski. Trzeba też poświęcić więcej czasu na poustawianie wszystkiego pod siebie. Są to kompromisy, które należy brać pod uwagę, natomiast jeżeli Waszym priorytetem są zdjęcia i filmy, nie zawiedziecie się, zarówno x60
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrGabor: Zerowe bo wersja pro+ nie trafia na rynek zachodni, tak samo było z x60 Pro+, którego kupiłem właśnie z trading shenzen i mogę polecić ten sklep, bardzo dobry kontakt na każdym etapie zamówienia, a także przed.

@hellsmash86: a jak z VAT itd? Oni płacą czy jak to działa?
  • Odpowiedz
@inzynier_dusz: obecnie w Azji trwają święta, więc czas wysyłki może się opóźnić. Ja zamawiałem po nowym roku o czekałem około dwa tygodnie. Sam telefon bardzo gustowny, aparat robi zdjęcia jak żyleta. Smartfona użytkuje narzeczona, więc więcej nie jestem w stanie opowiedzieć. Minusem brak języka PL w telefonie i czasami trafiają się chińskie znaczki :D
  • Odpowiedz